REKLAMA

Izdebki Camp – utrudnienia w ruchu na trasie Brzozów-Wara-Izdebki

IZDEBKI / PODKARPACIE. W najbliższą sobotę i niedzielę odbędą się Ogólnopolskie Zawody Longboardowe-Izdebki Camp. W związku z powyższym w godzinach od 9 do 18 wystąpią utrudnienia w ruchu na drodze powiatowej nr 2036R, na trasie Brzozów-Wara-Izdebki. Prosimy o stosowanie się do poleceń organizatorów imprezy.

W najbliższy weekend odbędą się Ogólnopolskie Zawody Longboardowe-Izdebki Camp. W związku z powyższym w sobotę i w niedzielę na drodze powiatowej nr 2036R, prowadzącej z Brzozowa do Wary i Izdebek w godzinach od 9 do 18, wystąpią chwilowe utrudnienia w ruchu. Ruch na odcinku prowadzonych zawodów będzie utrudniony.   

W tych dniach droga powiatowa nr 2036R zapełni się miłośnikami deskorolek. Dlatego apelujemy do kierowców o wzmożoną ostrożność i bezwzględne stosowanie się do poleceń organizatorów. Nad bezpieczeństwem będą czuwać również policjanci ruchu drogowego z brzozowskiej komendy.

źródło: KPP Brzozów

fashion-4013456_1920

foto: zdjęcie poglądowe

13-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
izdebki-camp-utrudnienia-w-ruchu-9432