REKLAMA

Imieniny? Urodziny? A może rocznica? Sprawdzone pomysły na prezenty, które miło zaskoczą Twoich bliskich

W ciągu roku jest mnóstwo okazji do wspólnego świętowania z rodziną i przyjaciółmi. Często chcemy również okazać wdzięczność bliskim i szukamy odpowiedniego sposobu, jak to zrobić.

Mimo szerokiej oferty sklepów, coraz trudniej o niebanalną rzecz, którą możemy obdarować wybraną osobę – w pewnym momencie dochodzimy do wniosku, że wszystko już było: biżuteria, książki, perfumy, miękki koc, kolejne pudełko czekoladek…

A gdyby tak odrobinę inaczej? Kreatywnie z elementem zaskoczenia

Świetnym pomysłem na wyjątkowy prezent będzie VOUCHER, czyli „bilet” który pozwala na korzystanie z określonych usług i produktów. Dlaczego?

Jest praktyczny, atrakcyjny i zapewnia niezapomniane przeżycia. Tworzy miłe wspomnienia. Niewątpliwą zaletą tej formy prezentu jest też to, że obdarowywana osoba, może sama zdecydować w jakim terminie i jak dokładnie wykorzysta swój voucher.

Jeśli wiesz, że Twoja mama, siostra, córka potrzebuje chwili dla siebie, voucher do SPA będzie idealnym wyborem. Pokaż, że zależy Ci na zdrowiu rodziców lub dziadków i podaruj im sesję z fizjoterapeutą, który zatroszczy się o ich kondycję fizyczną i samopoczucie. A może relaksacyjny masaż dla męża, który na co dzień ciężko pracuje?

Wybierz VOUCHER Z OSOBISTĄ DEDYKACJĄ

  • Voucher do ChocoWine SPA lub Centrum Rehabilitacji Kombornia – na dowolny zabieg pielęgnacyjny, relaksacyjny lub medyczny.
  • Voucher na uroczystą kolację do Restauracji Magnolia – to świetny pomysł na wspólne spędzenie czasu i posmakowanie wyśmienitych dań skomponowanych specjalnie na tę okazję.
  • Voucher do Salonu Win Karpackich – komentowana degustacja win, która odbywa się w klimatycznej XVIII-wiecznej piwniczne, po brzegi wypełnionej winami – brzmi dobrze, prawda?

Każdy voucher prezentowy przygotowujemy z dbałością o najmniejsze detale. Dołączymy spersonalizowaną dedykację i zapakujemy w ozdobną kopertę.

20230824-DSC03576 (2)

Podaruj to, co najlepsze swoim bliskim!

https://dworkombornia.pl/pl/oferty-i-promocje/97-voucher-na-prezent.html

Zapraszamy Cię do recepcji Dworu Kombornia, gdzie z przyjemnością zaprezentujemy naszą ofertę i doradzimy co wybrać. Możesz skontaktować się z nami również telefonicznie lub mailowo. Prezent wyślemy wtedy na wskazany adres.

Serdecznie zapraszamy!

Dwór Kombornia Hotel & SPA****

Kombornia 1, 38-420 Korczyna k/Krosna

Recepcja Hotelu
tel. +48 13 435 42 89
tel. +48 13 435 43 60

www.dworkombornia.pl


Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

29-09-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym: