III finał Rundy Pucharu Okręgu Rzeszowskiego w Łucznictwie

7 października 2023 roku w Moderówce odbyły się zawody w ramach III finałowej Rundy Pucharu Okręgu Rzeszowskiego.

393685807_350625867530441_8058752238824616897_n

W zawodach wystartowało 100 zawodników i zawodniczek z następujących klubów z podkarpacia: ŁKS Sagit Humniskja, ŁUKS Jedlicze, LKS Jar Kielnarowa, SKS Piast 25 Rzeszów , LKS Makowia Makowisko, UKS Sajdak Głogów Małopolski, UKS Tramp Jarosław, PUKS Francesco Jelna, Czuwaj Wiaro Przemyśl, Legenda Rzeszów.

W zawodach tych zawodnicy klubu ŁKS Sagit Humniska zajęli następujące miejsca:
– W kategorii dziecko: Frączak Izabela zajęła 2 miejsce , Bodniak Zofia zajęła 6 miejsce, Władyka Artur zajął 9 miejsce.
W kategorii młodzik: 2 miejsce zajęła Julia Bąk.
W kategorii junior młodszy: 5 miejsce zajęła Ryba Oliwia.

Po podsumowaniu trzech Rund Pucharu Okręgu zawodnicy ŁKS Sagit Humniska zajęli następujące miejsca:
Julia Bąk zajęła 2 miejsce otrzymując puchar ,
Izabela Frączak zajęła 3 miejsce otrzymując puchar okręgu,
Jerzy Puchyr zajął 4 miejsce, Oliwia Ryba zajęła 5 miejsce.

Tymi zawodami łucznicy zakończyli sezon na torach otwartych, a rozpoczynamy sezon halowy, zapraszamy wszystkich chętnych do uprawiania łucznictwa w klubie ŁKS Sagit Humniska.

Tekst i zdjęcia: Sagit Humnisk
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

źródło:Gmina Brzozów