REKLAMA

II memoriał im. Przemka Gruszki

„Można odejść na zawsze by stale być blisko”…. my pamiętamy i nigdy nie zapomnimy jego uśmiechu, pozytywnego podejścia do życia i oddania się w pracy z dziećmi.

DSC_8917-scaled

II memoriał im. Przemka Gruszki otworzył Pan Jacek Adamski– wiceprezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, który był patronem tego wydarzenia. Gospodarzami dzisiejszego turnieju była drużyna Orlika Starszego, której trenerem był Śp. Przemek Gruszka.
Do rywalizacji sportowej przystąpiło osiem zespołów z rocznika 2013, które rozgrywały swoje mecze w dwóch grupach na czterech boiskach. Następnie utworzono grupę złotą (gra o miejsca 1-4) i srebrną (gra o miejsca 5-8). Każda drużyna rozegrała sześć spotkań po 20 minut. Mimo trudnych warunków mecze obfitowały w ciekawe akcje, ładne bramki i parady bramkarskie.
Gośćmi honorowymi turnieju byli mama, dzieci oraz żona trenera Przemka, która wzięła udział w dekoracji zawodników.
W tym dniu najlepsza okazała się drużyna JKS Jarosław, która wygrała pięć z sześciu meczy.
Pozostałe miejsca:
 
 – Akademia Piłkarska Sanok
 – Karpaty MOSiR Krosno – Drużyny Młodzieżowe
 – Stowarzyszenie Orzełki Brzozów
 – Iskra Przysietnica
 – Szkółka Piłkarska Błękit Żołynia
 – UKS 6 JASŁO
 – Beniaminek Soccer Schools
 

 Wydarzenie wsparł Burmistrz Brzozowa pan Szymon Stapiński, który zapewnił wyżywienie dla wszystkich drużyn. Duże podziękowania należą się rodzicom Orlika Starszego, którzy ugościli wszystkich obecnych pysznymi słodyczami i owocami. Organizatorami wydarzenia byli MOSiR Brzozów, Brzozovia Brzozów oraz Stowarzyszenie Orzełki Brzozów.

źródło:Gmina Brzozów


09-10-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: