REKLAMA

ICE RACING: Znamy reprezentacje jakie wystąpią w Sanoku!

SANOK. FIM zatwierdziło miejsca dla poszczególnych federacji startujących w Ice Racing Word Championship w Sanoku, czyli eliminacji do cyklu Grand Prix na lodzie. Zawody w Sanoku zaplanowano na 16 stycznia (sobota) o godzinie 19.30, a wystartują w nich reprezentanci Rosji, Czech, Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Finlandii, Szwecji i oczywiście Polski.

W styczniowych eliminacjach w Sanoku wystratuje:
– 3 zawodników z Rosji
– 2 zawodników z Czech (Antonin i Jan Klatovsky)
– 2 zawodników z Austrii
– 2 zawodników z Finlandii (Antti Aakko, Henri Malinen)
– 2 zawodników ze Szwecji
– 2 zawodników z Polski
– zawodnik z Niemiec (Günther Bauer)
– zawodnik ze Szwajcarii
– zawodnik z Holandii

racing

Przypominamy że już od 2 listopada ruszyła sprzedaż biletów na stronach internetowych. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z takiej formy zakupu przy pomocy portali: www.e-ticket.plwww.eurobilet.com.
Ceny biletów:
PIĄTEK 15.01.2010 GODZ. 19.00

trybuna główna: normalny 30zł, ulgowy 20zł
pozostałe miejsca: normalny 20zł, ulgowy 10zł

SOBOTA 16.01.2010 GODZ. 19.30
trybuna główna: normalny 40zł, ulgowy 20zł
pozostałe miejsca: normalny 20zł, ulgowy 10zł

Dostępne są też karty VIP w cenie 200zł. Karta VIP zawiera; program zawodów , miejsce w specjalnie wydzielonej części trybuny głównej, identyfikator umożliwiający wejście do parkingu maszyn i zaproszenie na bankiet w dniu 16.01.2010.

Bilety ulgowe przysługują dzieciom, młodzieży szkolnej i studentom do 26 roku życia i za okazaniem ważnej legitymacji.
Bilety dostępne:
Od dnia 02.11.2009 na stronach internetowych
www.e-ticket.pl
www.eurobilet.com
Od dnia 09.01.2010 w siedzibach:
MOSIR SANOK
UNIA TARNÓW
STAL RZESZÓW

Zamówienia dla grup zorganizowanych:
RUSZKIEWICZ SPORT MARKETING
EMAIL: ruszkiewiczspeedway@go2.pl
TEL/FAX:+48 61 4261441

17-11-2009

Udostępnij ten artykuł znajomym:





Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: