REKLAMA

HUMNISKA: Trzy kolizje na jednym odcinku drogi, po zderzeniu z ciężarówką, kierujący volvo trafił do szpitala (ZDJĘCIE)

GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. Pogarszające się warunki drogowe wymagają od kierowców większej ostrożności i wzmożonej koncentracji. Śliskie i mokre nawierzchnie znacznie utrudniają kierowcom jazdę. Niedostosowanie prędkości do panujących warunków skutkowało trzema zdarzeniami w ciągu godziny.


Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzeń drogowych, do których doszło dzisiaj, pomiędzy godz. 7 a 8 rano, na tym samym odcinku drogi wojewódzkiej w Humniskach. W dwóch przypadkach pojazdy zakończyły jazdę w przydrożnym rowie. Zarówno kobiecie kierującej fiatem panda jak i kierującej oplem astra i 6-letniej pasażerce nic się nie stało. Do szpitala został natomiast przewieziony kierujący volvo v 50, który niespełna godzinę później, w tym samym miejscu, czołowo zderzył się z ciężarowym manem. Policjanci ustalili, że mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Samochody zatrzymały się na przydrożnym drzewie. Na szczęście mieszkaniec Brzozowa odniósł niegroźne obrażenia. Obydwaj kierujący byli trzeźwi, nie przewozili pasażerów.

Śliska nawierzchnia, mgły, opady deszczu czy lokalne opady śniegu powodują, że kierowcy powinni zdjąć nogę z gazu. Pamiętajmy aby dostosować prędkość do panujących warunków i sprawdzić stan techniczny swojego samochodu.

303-147996

KPP Brzozów

08-12-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
humniska-trzy-kolizje-na-jednym-odcinku-drogi-po-zderzeniu-z-ciezarowka-kierujacy-volvo-trafil-do-szpitala-zdjecie-00e5js