REKLAMA

HUMNISKA. Sukces mistrzostw w boksie! Emocjonujące walki, świetna frekwencja (VIDEO, ZDJĘCIA)

|

HUMNISKA. Sukces mistrzostw w boksie! Emocjonujące walki, świetna frekwencja (VIDEO, ZDJĘCIA)

GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. Hala sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Humniskach gościła najlepszych na Podkarpaciu bokserów, którzy stanęli w szranki w ramach XIV odsłony Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w Boksie Olimpijskim. Zawody tej rangi zostały zorganizowane w gminie Brzozów po raz pierwszy w historii. O medale i puchary oraz co najważniejsze, o tytuły mistrza Podkarpacia powalczyło blisko 100 zawodników z 16 klubów. Zapraszamy do obejrzenia NASZEJ RELACJI VIDEO.

Frekwencja zarówno wśród bokserów, jak i na widowni należała do rekordowych. Sama impreza zebrała znakomite recenzje. Organizatorem wydarzenia był burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński, Polski Związek Bokserski, Podkarpacki Okręgowy Związek Bokserski oraz Akademia Boksu W&M Brzozów. Finansowo mistrzostwa wsparł Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego.

To już czwarte wydarzenie bokserskie współorganizowane przez Akademię Boksu W&M z Brzozowa. Klub stale się rozwija i zyskuje nowych podopiecznych. Dla trenerów nie zawsze aspekty sportowe są najważniejszym efektem i celem prowadzonych zajęć.

WIĘCEJ W NASZYM MATERIALE VIDEO.


grafika poglądowa

foto galeria: UM Brzozów

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

HUMNISKA: Trwają Mistrzostwa Podkarpacia w Boksie Olimpijskim! (VIDEO)


foto: UM Brzozów


27-02-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: