REKLAMA

HUMNISKA. 22-latek nie ustąpił pierwszeństwa. Zderzenie osobówek (ZDJĘCIA)

HUMNISKA / PODKARPACIE. Wczoraj brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Humniskach. Kierujący citroenem włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu audi i doprowadził do groźnej kolizji. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Wczoraj, około godz. 18.30, dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Humniska. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 22-latek kierujący citroenem, włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, jadącemu od strony Jasionowa w kierunku Brzozowa, kierowcy audi i doprowadził do zderzenia się pojazdów. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierowców. Byli trzeźwi. Kierowcy nie przewozili żadnych pasażerów.

Wskutek tego zdarzenia ranny został 22-latek kierujący citroenem. Załoga karetki pogotowia udzieliła mu pomocy medycznej na miejscu zdarzenia. Na szczęcie jego obrażenia nie były groźne.

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym kierowca citroena został ukarany mandatem.

źródło: KPP Brzozów

29-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)