REKLAMA

Hania Bodzioch pierwszym obywatelem gminy Brzozów urodzonym w roku 2020

Hania  – jako pierwsze dziecko urodzone  w gminie Brzozów  w roku 2020 przyszła na świat w brzozowskim Szpitalu Specjalistycznym dnia 2 stycznia. W piątek (10 stycznia) szczęśliwych rodziców  Katarzynę i Adama Bodziochów odwiedził Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński wraz z Urszulą Dąbrowską – Huber Zastępcą Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Brzozowie.

Burmistrz przekazując na ręce rodziców okolicznościowy  list gratulacyjny oraz  upominki dla małej Hani zwrócił  uwagę, iż narodziny dziecka są chwilą niezapomnianą i bardzo wyjątkową, tym bardziej zapadającą szczególnie w pamięć, gdy maleństwo przychodzi na świat  jako pierwsze w danym roku.

Burmistrz Szymon Stapiński w przekazanym liście gratulacyjnym nadmienił, że: cyt. „Żywię nadzieję, że  gmina Brzozów  stanie się już na zawsze Twoim domem – niezależnie od tego, gdzie zamieszkasz w przyszłości. Dom rodzinny jest bowiem miejscem pierwszych spacerów, spotkań, pierwszych uśmiechów i radości, które bardzo często  w późniejszych latach swojego życia ze wzruszeniem wspominamy”.

Małej  Hani życzymy zatem, aby rosła w zdrowiu oraz miała szczęśliwe i beztroskie dzieciństwo. Rodzicom natomiast niech przynosi wiele radości i satysfakcji płynącej z Jej wychowania.

Zdj.-12-2

źródło: UM Brzozów
Foto: Paweł Boroń – UM Brzozów


13-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)