REKLAMA

HACZÓW. Pożar garażu. Spłonął samochód i quad (ZDJĘCIA)

HACZÓW / POWIAT BRZOZOWSKI. W niedzielę po godzinie 20:00 strażacy z terenu powiatu brzozowskiego zostali zaalarmowani o pożarze garażu, który wybuchł w Haczowie. Na miejscu interweniowało sześć zastępów. Istniało realne zagrożenie, że zaawansowany już pożar obejmujący cały budynek, przeniesie się na pobliski dom. Interwencja strażaków pozwoliła ochronić sąsiedni obiekt. Garaż spłonął doszczętnie, a w nim między innymi samochód osobowy i quad.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 20:00.

9 stycznia 2022 roku o godzinie 20:21 zostaliśmy zadysponowani przez Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Brzozowie do pożaru garażu w sąsiadującej miejscowości. Po dojeździe na miejsce okazało się, iż pożar jest już bardzo zaawansowany i obejmuje cały budynek. Istniało zagrożenie, że ogień przeniesie się na sąsiedni budynek mieszkalny. Na miejscu pracowała już miejscowa jednostka OSP. Działania strażaków w pierwszej fazie skupiły się na obronie domu mieszkalnego. Teren działań został zabezpieczony oraz oświetlony. Po opanowaniu ognia przystąpiono do prac rozbiórkowych. Budynek uległ doszczętnemu spaleniu, a w nim m.in. samochód osobowy, quad. Działania naszej jednostki trwały blisko 1.5 godziny – relacjonują strażacy-ochotnicy z OSP Jabłonica Polska.

Siły i środki biorące udział w akcji:

– 2 zastępy JRG Brzozów
– 2 zastępy OSP KSRG Haczów
– 2 zastępy OSP KSRG Jabłonica Polska
– OSP KSRG Trześniów
– Policja

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

ZAGÓRZ. Pożar samochodu. Audi spłonęło doszczętnie (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ


11-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)