REKLAMA

GRZEGORZ BRAUN: O wyborach prezydenckich i restrykcjach w związku z epidemią

|

GRZEGORZ BRAUN: O wyborach prezydenckich i restrykcjach w związku z epidemią

PODKARPACIE. Poseł Konfederacji Grzegorz Braun mówi o kolejnym dniu pracy w roli parlamentarzysty skupiając się przede wszystkim na wyborach prezydenckich i kandydacie Konfederacji na to stanowisko, a także na restrykcjach wdrożonych przez rządzących w związku z epidemią koronawirusa. Zapraszamy do obejrzenia materiału video.

Jak zdążył już przyzwyczaić swoich wyborców, Grzegorz Braun – poseł na Sejm RP z ramienia Konfederacji, nagrał kilkuminutowe wystąpienie w okolicy Ogrodów Bernardyńskich w centrum Rzeszowa. W samych ogrodach się nie udało ze względu na zamknięcie tego obszaru miasta w związku z epidemią koronawirusa. Poseł Braun mówił między innymi właśnie o restrykcjach wprowadzonych przez państwo.

Główna część filmu skupia się jednak na wyborach prezydenckich. Poseł Braun oraz jego goście: Tomasz Buczek – lider Ruchu Narodowego na Podkarpaciu i Jacek Ćwięka – dyrektor Biura Poselskiego Grzegorza Brauna w Rzeszowie, zaprosili do wspierania kandydata Konfederacji Krzysztofa Bosaka. Zaprezentowano broszurę „Nowy porządek”, która zawiera tezy konstytucyjne głoszone przez Bosaka.

W kilku słowach nawiązano również do Pomnika Czynu Rewolucyjnego, znajdującego się niedalko miejsca nagania klipu video.

Zapraszamy do obejrzenia video.

12_1screen z filmu

źródło: Grzegorz Braun / Facebook

29-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)