REKLAMA

Groźny wypadek na Dąbrówce. Ranne 3-letnie dziecko! (NOWE INFORMACJE, VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Dzisiaj przed godziną 10:00 na niebezpiecznym skrzyżowaniu na Dąbrówce doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. Tym razem zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe. W wyniku wypadku, ranne zostały cztery osoby, w tym dziecko. Publikujemy najnowsze informacje w tej sprawie.

Jak informuje nas kpt. Paweł Giba, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku, dyżurny otrzymał zgłoszenie o przed godziną 10:00. Wypadek miał miejsce na Dąbrówce w Sanoku, konkretnie na skrzyżowaniu ul. Krakowskiej z ul. Lisowskiego.

Kpt. Paweł Giba. Arch. KP PSP Sanok

– Doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Renault podróżował 35-letni mężczyzna. W seacie znajdowały się trzy osoby, 44-letnia kobieta, 44-letni mężczyzna oraz 3-letnie dziecko. Wszyscy uczestnicy zdarzenia doznali obrażeń i zostali przetransportowani do szpitala na badania – przekazuje kpt. Paweł Giba, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku.

 Jeśli chodzi o okoliczności zdarzenia, nadal są one ustalane. Wiadomo tyle, że jeden z samochodów wyjeżdżał z drogi bocznej, z ul. Lisowskiego i zderzył się z poruszającym się ul. Krakowską drugim pojazdem.

Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym przed przyjazdem ratowników medycznych oraz na zabezpieczeniu pojazdów. Jak się dowiadujemy, mimo ogromnych uszkodzeń obu samochodów, nie było konieczności używania narzędzi hydraulicznych do wydostania poszkodowanych.

Pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze policji zabezpieczyli ślady i dowody, które posłużą do wyjaśnienia szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Samochody zostały usunięte z jezdni, aktualnie nie ma już utrudnień w ruchu.

O zdarzeniu informowaliśmy wcześniej tutaj:

SANOK: Zderzenie dwóch samochodów na ulicy Krakowskiej! 4 osoby ranne, w tym dziecko! (ZDJĘCIA)

– W wyniku zderzenia cztery osoby zostały poszkodowane, w tym jedno dziecko. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitala. Aktualnie (godz. 11:45 – przyp. red.) ruch odbywa się wahadłowo. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia – przekazywał naszemu reporterowi na miejscu zdarzenia st. kpt. Wojciech Wojciechowski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku.

źródło: Pomoc112

 


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ


28-02-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: