REKLAMA

Groźne zderzenie dwóch fiatów w Jabłonce (ZDJĘCIA)

JABŁONKA / PODKARPACIE. W Jabłonce doszło do groźnego zderzenia dwóch fiatów. Wskutek nieprawidłowo wykonanego manewru wyprzedzania, jeden z samochodów znalazł się w przydrożnym rowie. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Policja apeluje o ostrożność.

Przekraczanie dozwolonej prędkości, niezachowywanie bezpiecznej odległości miedzy pojazdami oraz nieprawidłowo wykonywane manewry, a czasem też nieznajomość prawa o ruchu drogowym skutkują kolizjami.

W piątek, około godz.  9 w Jabłonce doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia ustalili, że 24-letni kierowca fiata ducato jadący w kierunku Brzozowa, nie upewnił się czy bezpiecznie może wykonać manewr wyprzedzania i zderzył się z kierującą fiatem tempra, który skręcał w lewo na posesję.  W wyniku tego zderzenia,  osobowy Fiat został zepchnięty do przydrożnego rowu.  Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierowców na alkomacie. Byli trzeźwi.  Obydwoje przewozili pasażerów.  Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał.

Kierowco! Przepisy Prawa o Ruchu Drogowym bardzo jasno regulują zasady korzystania z dróg. Pamiętajmy, że przekraczanie dozwolonej prędkości, niezachowywanie bezpiecznej odległości miedzy pojazdami czy nieprawidłowo wykonywane manewry najczęściej skutkują kolizjami. Policja apeluje o ostrożność.


źródło: KPP Brzozów

29-04-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: