REKLAMA

GRABOWNICA STARZEŃSKA. 28-latka korzystała z telefonu podczas jazdy. Dachowanie i szpital (ZDJĘCIA)

GRABOWNICA STARZEŃSKA / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Grabownicy Starzeńskiej. Kierująca fordem w trakcie jazdy korzystała z telefonu komórkowego w wyniku czego zjechała z drogi i doprowadziła do wywrócenia się pojazdu. 28-latka trafiła do szpitala.

Wracamy do tematu zdarzenia, o którym informowaliśmy dzisiaj rano: Dachowanie osobówki. Jedna osoba potrzebowała pomocy (ZDJĘCIA). Policja przekazuje bowiem szczegóły dotyczące okoliczności groźnego zdarzenia na drodze w Grabownicy Starzeńskiej.

Do zdarzenia doszło wczoraj, po godz. 21 w miejscowości Grabownica Starzeńska. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca fordem fiestą, w trakcie jazdy korzystała z telefonu. W pewnym momencie, na prostym odcinku drogi, straciła panowanie nad pojazdem i zjechała z drogi. Następnie jej samochód uderzył w betonowy przepust i dachował. Ostatecznie zatrzymał się na dachu przy jednym z pobliskich ogodzeń. Kobieta była trzeźwa. W samochodzie nie było pasażerów.

Kierująca fordem, 28-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego została ranna i trafiła do szpitala.

Za spowodowanie tego zdarzenia 28-latka została ukarana mandatem.

Policja apeluje! Kierowco nie korzystaj z telefonu podczas jazdy. Unikniesz wówczas nie tylko ewentualnego mandatu karnego, ale przede wszystkim niebezpiecznej sytuacji na drodze. Zadbajmy wspólnie o nasze bezpieczeństwo.

źródło: KPP Brzozów


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

26-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: