REKLAMA

GRABOWNICA STARZEŃSKA. 28-latka korzystała z telefonu podczas jazdy. Dachowanie i szpital (ZDJĘCIA)

GRABOWNICA STARZEŃSKA / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Grabownicy Starzeńskiej. Kierująca fordem w trakcie jazdy korzystała z telefonu komórkowego w wyniku czego zjechała z drogi i doprowadziła do wywrócenia się pojazdu. 28-latka trafiła do szpitala.

Wracamy do tematu zdarzenia, o którym informowaliśmy dzisiaj rano: Dachowanie osobówki. Jedna osoba potrzebowała pomocy (ZDJĘCIA). Policja przekazuje bowiem szczegóły dotyczące okoliczności groźnego zdarzenia na drodze w Grabownicy Starzeńskiej.

Do zdarzenia doszło wczoraj, po godz. 21 w miejscowości Grabownica Starzeńska. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca fordem fiestą, w trakcie jazdy korzystała z telefonu. W pewnym momencie, na prostym odcinku drogi, straciła panowanie nad pojazdem i zjechała z drogi. Następnie jej samochód uderzył w betonowy przepust i dachował. Ostatecznie zatrzymał się na dachu przy jednym z pobliskich ogodzeń. Kobieta była trzeźwa. W samochodzie nie było pasażerów.

Kierująca fordem, 28-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego została ranna i trafiła do szpitala.

Za spowodowanie tego zdarzenia 28-latka została ukarana mandatem.

Policja apeluje! Kierowco nie korzystaj z telefonu podczas jazdy. Unikniesz wówczas nie tylko ewentualnego mandatu karnego, ale przede wszystkim niebezpiecznej sytuacji na drodze. Zadbajmy wspólnie o nasze bezpieczeństwo.

źródło: KPP Brzozów


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

26-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)