REKLAMA

Gminę Dydnia ominie wykluczenie komunikacyjne. Przewozy zapewni firma ,,LENEK”

DYDNIA / PODKARPACIE. Od lutego br. zarówno mieszkańcy jak i samorządowcy głowią się o komunikacyjną przyszłość regionu. Istniejące na rynku firmy przewozowe nie są w stanie zaspokoić ogromnych potrzeb mieszkańców w takim stopniu, w jakim robiła to firma Arriva. Naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców gminy Dydnia wychodzi firma ,,LENEK”.

Czarne chmury pojawiły się nad Bieszczadami w dniu, w którym Arriva ogłosiła wygaszenie oddziałów na lokalnym rynku. Samorządowcy alarmowali do przewoźników o utworzenie możliwie takiego samego połączenia autobusowego, jaki zapewniał dotychczasowy przewoźnik. Z podobnym problemem zetknęła się gmina Dydnia, w przypadku której mieszkańcy niemalże nie odczują rezygnacji Arrivy. Na rynku bowiem pojawiła się firma zaspokajająca potrzeby mieszkańców gminy powiatu brzozowskiego.

Logo

– Stawiamy na lokalny patriotyzm – mówi Piotr Leszczyk, właściciel firmy ,,LENEK”. – Długo badaliśmy rynek, aby wiedzieć, jakie są największe potrzeby mieszkańców, na którą godzinę, gdzie i za ile chcą być dowożeni. Zapewniam, że dołożymy wszelkich starań, aby wszyscy mogli czuć się usatysfakcjonowani. Najbardziej zależy nam na mieszkańcach gminy Dydnia. Zrobimy wszystko, aby nie dopadło nas ,,wykluczenie komunikacyjne”.

Przejazdy autobusowe zostały dopasowane do czasu pracy największych zakładów oraz szkół. Firma ,,LENEK” zapewnia 20 kursów na trasie Końskie – Grabownica Starzeńska – Sanok. I jak zapewnia właściciel:
– To nie koniec! Jeszcze w czerwcu uruchomimy połączenie do Brzozowa, kolejne będą sięgać dalej. Docelowo każda miejscowość w gminie będzie mieć swoje połączenie z Sanokiem oraz Brzozowem. Plany i marzenia są dalsze, ale na razie zachowam je dla siebie.

Już od 1 czerwca mieszkańcy będą mogli korzystać z przewozów firmy ,,LENEK” w następujących godzinach:

ROZKŁAD JAZDY – POBIERZ PDF.

SANOK – JUROWCE – PAKOSZÓWKA – GRABOWNICA – NIEBOCKO – JABŁONKA – DYDNIA – KRZEMIENNA – TEMESZÓW – WITRYŁÓW – KOŃSKIE

rozklad1


KOŃSKIE – WITRYŁÓW – TEMESZÓW – KRZEMIENNA – DYDNIA – JABŁONKA – NIEBOCKO – GRABOWNICA – PAKOSZÓWKA – JUROWCE – SANOK

rozklad2

LEGENDA:

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
6 – kursuje w soboty
7 – kursuje w niedziele
f – nie kursuje w okresie ferii zimowych, letnich oraz szkolnych przerw świątecznych
L – kursuje w okresie ferii letnich

ROZKŁAD JAZDY – POBIERZ PDF.

– Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: 577 475 888 oraz mailowo: informacja.lenek@gmail.com informuje Piotr Leszczyk.

– Do zobaczenia już 1 czerwca!

Zapraszamy na naszą stronę facebook.com/LenekPiotrLeszczyk

Artykuł sponsorowany

09-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym: