REKLAMA

Gmina Brzozów walczy z koronawirusem. Burmistrz o podjętych działaniach (VIDEO)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński o działaniach podjętych w związku z epidemią koronawirusa. Gospodarz gminy mówi o już podjętych krokach, a także o tych planowanych w najbliższym czasie. – Dziękuję mieszkańcom za stosowanie się do procedur, a medykom za trudną pracę i wszelką pomoc – dodaje.

O pomocy udzielanej przez MOPS, planach współdziałania ze strażakami Ochotniczych Straży Pożarnych, zabezpieczeniu lokali dla osób wracających zza granicy do celów kwarantanny i zapewnieniu żywności dla mieszkańców gminy Brzozów mówi burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński.

Burmistrz przypomina także, że w trosce o zdrowie petentów i pracowników, zdecydowano o ograniczeniu funkcjonowania urzędu miejskiego i jednostek podległych. Zakupiono środki ochrony i substancje dezynfekujące.

Szymon Stapiński podziękował lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom i całemu personelowi placówek ochrony zdrowia za profesjonalną pracę w trudnym czasie i wszelką pomoc udzielaną potrzebującym.

Na koniec, gospodarz gminy podziękował mieszkańcom Gminy Brzozów za odpowiedzialność i stosowanie się do zaordynowanych reguł i obostrzeń.

MOPS Brzozów

Dyżur w godzinach 7.30 -19.00 pod numerem telefonu 667 947 236

Wszystkie niezbędne informacje  dla osób które potrzebują  pomocy, zwłaszcza osoby starsze samotne i niepełnosprawne można zgłaszać pod numerem 667 947 236  lub e-mail: mops@mops-brzozow.pl

Pomoc psychologiczna będzie udzielana pod numer telefonu 13 4342045 (PCPR Brzozów).

źródło: Red., materiały nadesłane, MOPS Brzozów

foto: archiwum Brzozów24.pl

26-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)