REKLAMA

GMINA BRZOZÓW. Remont budynku wielorodzinnego przy Kraszewskiego (ZDJĘCIA)

GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. Od grudnia ubiegłego roku prowadzony jest kompleksowy remont w wielorodzinnym budynku mieszkalnym w Brzozowie, przy ulicy Kraszewskiego 8.

Mieszkania gminne w tym budynku od wielu lat nie były remontowane. Dokonywano jedynie drobnych bieżących napraw, które nie wystarczały, aby zapewnić dobry standard lokali na miarę XXI wieku. Teraz się to zmieni.

Obecnie wewnątrz budynku trwają prace wykończeniowe (polegające na montażu ścianek działowych) i instalacyjne. Przebudowana zostanie kotłownia wraz z instalacją centralnego ogrzewania oraz instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna. Po remoncie, każde mieszkanie będzie posiadało odrębne pomieszczenie sanitarne, które do tej pory znajdowało się w podpiwniczeniach budynku. W sumie remont obejmie przebudowę mieszkań gminnych o łącznej powierzchni 211 m², tj. 6 lokali (4 mieszkania o pow. ok. 25 m² i 2 mieszkania o pow. ok. 50 m²).

Inwestycja finansowana jest z budżetu gminy Brzozów. Planowane zakończenie prac to pierwszy kwartał bieżącego roku.

2

źródło: Serwis internetowy Gminy Brzozów

12-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)