REKLAMA

Gmina Brzozów na Targach Wschodnich (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. W ubiegły weekend 27-28 stycznia przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Brzozowie wzięli udział w X Forum Europa – Ukraina, które odbyło się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce, pod hasłem „Szanse, których nie można stracić”.

Na X Forum Europa – Ukraina złożyły się Targi Wschodnie, w których zaprezentowało się ponad 50 firm głównie z Polski i Ukrainy, przedstawiające branże: spożywczą, budowlaną, motoryzacyjną, transportową, logistyczną, produkcyjną, farmaceutyczną, rekreacyjną, finansową i nieruchomości, oraz instytucje i organizacje pozarządowe. Targi były okazją do prezentacji oferty firm, samorządów i organizacji, a także służyły nawiązaniu współpracy i relacji między nimi.

kz8

W salach konferencyjnych odbywały się dyskusje panelowe ujęte w czterech ścieżkach programowych:

  • biznes i gospodarka,
  • integracja europejska i reformy,
  • polityka międzynarodowa,
  • społeczeństwo.

Podczas dyskusji wypowiadali się, działacze społeczni i polityczni, dziennikarze, politycy i przedstawiciele samorządów z Polski, krajów UE oraz Stanów Zjednoczonych. Udział gminy Brzozów w tym wydarzeniu miał na celu zaprezentowanie terenów i planów inwestycyjnych, walorów turystycznych gminy oraz rękodzieła regionalnego.

 

Źródło: gmina Brzozów

30-01-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
gmina-brzozow-na-targach-wschodnich-zdjecia-00e6mk