REKLAMA

GALERIA SANOK: Przygotowania do wielkiego otwarcia idą pełną parą! Pierwsze zdjęcia z wewnątrz (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Uroczyste otwarcie Galerii Sanok już jutro! Tymczasem, trwają ostatnie prace związane z przygotowaniem obiektu. Już teraz, wnętrze imponuje charakterem i innowacyjnymi rozwiązaniami. Publikujemy pierwsze zdjęcia przedstawiające serce galerii, które już wkrótce będzie tętniło życiem.

Niespełna 24 godziny dzielą mieszkańców Sanoka i okolic od uroczystego otwarcia Galerii Sanok. Efektowny start zaplanowano na czwartek (12.03) na godzinę 12:00.

W ostatnich godzinach przed debiutem, pracownicy poszczególnych sklepów dopinają wszystko na ostatni guzik. Już teraz można jednak stwierdzić z przekonaniem, że każda witryna będzie perfekcyjnie przygotowana, a klienci będą mogli poczuć atmosferę nowoczesnych obiektów handlowych.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wnętrza Galerii Sanok.

Informacje na temat przebiegu uroczystego otwarcia Galerii Sanok:

O pozytywne wrażenia na starcie zadba Sanocka Młodzieżowa Orkiestra Dęta AVANTI wraz z mażoretkami. W dalszej części, organizatorzy zaproszą na pokaz mody i kulinarne show połączone z degustacją. Na najmłodszych czekać będą animatorzy, którzy zaproszą na warsztaty plastyczne i malowanie buziek.

O godzinie 16:00 w Galerii Sanok pojawią się mistrzowie Polski, zawodnicy Ciarko PBS Bank KH Sanok. Będzie można otrzymać autograf lub zrobić zdjęcie z ulubionym hokeistą.

O 18:30 rozpocznie się koncert Margaret, jednej z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Jej utwory podbijają listy przebojów w kraju i za granicą. Superhitami 23-latki pochodzącej ze Stargardu Szczecińskiego są: „Thank You Very Much”, „Tell Me How Are Ya”, czy „Wasted” (przebój roku 2014 w podsumowaniu Radia Zet). Z kolei kibice siatkówki doskonale pamiętają „Start A Fire”, czyli piosenkę niedawno zakończonych mistrzostw świata, które odbywały się w Polsce.

Przypomnijmy, że w Galerii Sanok będą funkcjonowały takie sklepy jak: Cropp, House, Reserved, Sinsay, 4F, Martes Sport, CCC, Wojas, Altero, FRAC, Chicago Pizza, RTV EURO AGD, Play, Diamex, Rossman, Sekret Urody. Do dyspozycji odwiedzających będzie również apteka, księgarnia, kwiaciarnia i kantor.

Obiekt będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00- 21:00 oraz w niedzielę od 10:00 do 20:00.

Tekst sponsorowany

11-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: