REKLAMA

Ewelina Huta – Kozłowska z Texom Samuraj Sanok powołana do Kadry Narodowej! Wystąpi na Pucharze Świata w Budapeszcie!

SANOK. Nie milkną echa sukcesu Eweliny Huty-Kozłowskiej, zawodniczki klubu Texom Samuraj Sanok! Mistrzyni Polski w kickboxingu w formule K-1 Rules (do 60 kg) została oficjalnie powołana do Reprezentacji Polski. To ogromne wyróżnienie nie tylko dla samej zawodniczki, ale również dla całego sanockiego środowiska sportowego.

W miniony weekend Ewelina wzięła udział w swoim pierwszym zgrupowaniu i konsultacjach Kadry Narodowej, które odbyły się w Legionowie. Spotkanie stanowiło ostatni etap przygotowań przed prestiżowym Pucharem Świata, który odbędzie się w dniach 12–15 czerwca w Budapeszcie.

Klub Texom Samuraj Sanok nie kryje dumy z osiągnięć zawodniczki. To kolejny reprezentant Polski wywodzący się z sanockiego klubu – co tylko potwierdza wysoką jakość szkolenia i determinację jego zawodników.

Puchar Świata w Budapeszcie to jedno z największych wydarzeń kickboxingu na świecie, gromadzące czołowych zawodników z kilkudziesięciu krajów. Trzymamy kciuki za Ewelinę i życzymy jej sukcesów na międzynarodowym ringu!

Gratulujemy i życzymy powodzenia w Budapeszcie!

fot. Texom Samuraj Sanok

04-06-2025

Udostępnij ten artykuł znajomym:





Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: