REKLAMA

Emocjonujące widowisko i wygrana Sanoka w Brzozowie (VIDEO HD)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Szóste zwycięstwo w szóstym spotkaniu odnieśli siatkarze TSV Mansard Sanok. Tym razem, po zaciętym pojedynku ograli na wyjeździe MOSiR Brzozowię Brzozów 3:1.

W meczu z Brzozovią, swojej drużynie nie mógł pomóc kapitan i podstawowy przyjmujący TSV, Piotr Sokołowski, który leczy kontuzję kolana. Urazu stawu skokowego doznał Przemysław Chudziak i również był poza składem.

Spotkanie rozpoczęło się od mocnego akcentu gospodarzy, którzy zaprezentowali solidną grę, popełnili mniej własnych błędów i pewnie sięgnęli po partię otwierającą mecz (25:17).

W drugim secie, podopieczni Macieja Wiśniowskiego potrafili jednak uporządkować grę, zwiększyć skuteczność w poszczególnych elementach i w rezultacie pokonać Brzozovię w samej końcówce (27:25). O wyrównanie stanu meczu nie było łatwo, gdyż początek znów należał do brzozowian, którzy prowadzili różnicą trzech oczek.

Trzecia odsłona gry – bez historii. Sanoczanie narzucili swój styl, weszli w odpowiedni rytm i zdecydowanie wygrali 25:15.

Walka rozgorzała na dobre kilka minut później, kiedy sędziowie zasygnalizowali rozpoczęcie czwartego i jak się później okazało, ostatniego seta. Trwała wymiana ciosów. Ze zdobywanych punktów cieszyli się raz gospodarze, raz goście. W środkowej części partii, sanoczanie uzyskali trzypunktowe prowadzenie, które utrzymywało się do stanu 23:20. Kiedy wydawało się, że już tylko mały krok pozostał siatkarzom TSV do odniesienia zwycięstwa, tempo podkręcili zawodnicy Brzozovii i po chwili na tablicy świetlnej pojawił się rezultat remisowy (23:23). Kolejna akcja należała do TSV i to właśnie sanoczanie mieli pierwszą piłkę meczową. Dramaturgii całemu widowisku dodała zmiana decyzji sędziów, którzy najpierw zasygnalizowali autowy atak gracza gospodarzy, by po kilku chwilach zmienić zdanie i przyznać punkt Brzozovii. Mimo, że goście zdążyli dać wyraz swojej radości po, jak się wydawało, zakończonym spotkaniu (wbiegając na boisko i ciesząc się ze zwycięstwa) – decyzja arbitrów była słuszna. Mieliśmy zatem kolejny remis 24:24. Co nie udało się przy stanie 24:23, udało się kilka chwil później przy wyniku 26:25. Tym razem, nie było wątpliwości. Udany atak zakończył czwartego seta i całe spotkanie. MOSiR Brzozovia Brzozów – TSV Mansard Sanok 1:3.

III liga:

MOSiR Brzozovia Brzozów – TSV Mansard Sanok 1:3 (25:17, 25:27, 15:25, 25:27)

Skład TSV Mansard Sanok: Michał Środa, Dawid Róg, Grzegorz Mańko, Piotr Kochan, Grzegorz Wolanin, Adrian Gratkowski, Tomasz Sokołowski (libero) oraz Jakub Zmarz.

W 7. kolejce TSV zagra u siebie z SKS Duklą. Spotkanie odbędzie się 24 listopada o godzinie 18:00.

 


 

19-11-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)