REKLAMA

Dziewczyna z Podkarpacia walczy o tytuł najpiękniejszej. GŁOSOWANIE TRWA! (VIDEO, FOTO)

POLSKA/ WIELKA BRYTANIA. Trwa głosowanie w konkursie Miss Polski Uk & Irleand 2019. Sanoczanka Monika Nastyn walczy o udział w finale tej prestiżowej imprezy. Głosować można do północy 14 kwietnia!

 

Pochodzę z Sanoka, a od sześciu lat mieszkam w Londynie. Reprezentuję Sanok jak i nasze województwo podkarpackie w konkursie Miss Polski Uk & Irleand 2019. Dostałam się do półfinału, natomiast aby dotrzeć do finału, potrzebuję Państwa głosów – pisze Monika Nastyn z Sanoka, kandydatka z nr 4.

27-latka, walcząca o koronę najpiękniejszej, uwielbia taniec i modeling. Czy zobaczymy ją podczas Gali Finałowej w maju w Londynie?

Głosowanie trwa do 14 kwietnia do północy. Z każdego urządzenia można zagłosować tylko raz danego dnia. Chcecie wspomóc sanoczankę? Można to zrobić poniżej!

 

Przejdź do głosowania – kliknij

 

– Konkurs Miss Polski to wydarzenie, które cieszy się wieloletnim doświadczeniem i niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody. Od ponad 25 lat czuwamy nad wyborem najpiękniejszej Polki, bo #koronajesttylkojedna – czytamy na profilu Facebookowym Miss Polski UK & Ireland.

Konkurs co roku odbywa się etapowo. Pierwsze eliminacje organizowane są na poziomie regionalnym, następnie zwyciężczynie regionów, wicemiss i zaproszone Panie biorą udział w ćwierć finale, a następnie w półfinale. Wyłonione finalistki rozpoczynają zmagania o tytuł najpiękniejszej – piszą organizatorzy.

 

 

materiały nadesłane

video: Matt Media UK/You Tube


01-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: