REKLAMA

Dziewczyna z Podkarpacia walczy o tytuł najpiękniejszej. GŁOSOWANIE TRWA! (VIDEO, FOTO)

POLSKA/ WIELKA BRYTANIA. Trwa głosowanie w konkursie Miss Polski Uk & Irleand 2019. Sanoczanka Monika Nastyn walczy o udział w finale tej prestiżowej imprezy. Głosować można do północy 14 kwietnia!

 

Pochodzę z Sanoka, a od sześciu lat mieszkam w Londynie. Reprezentuję Sanok jak i nasze województwo podkarpackie w konkursie Miss Polski Uk & Irleand 2019. Dostałam się do półfinału, natomiast aby dotrzeć do finału, potrzebuję Państwa głosów – pisze Monika Nastyn z Sanoka, kandydatka z nr 4.

27-latka, walcząca o koronę najpiękniejszej, uwielbia taniec i modeling. Czy zobaczymy ją podczas Gali Finałowej w maju w Londynie?

Głosowanie trwa do 14 kwietnia do północy. Z każdego urządzenia można zagłosować tylko raz danego dnia. Chcecie wspomóc sanoczankę? Można to zrobić poniżej!

 

Przejdź do głosowania – kliknij

 

– Konkurs Miss Polski to wydarzenie, które cieszy się wieloletnim doświadczeniem i niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody. Od ponad 25 lat czuwamy nad wyborem najpiękniejszej Polki, bo #koronajesttylkojedna – czytamy na profilu Facebookowym Miss Polski UK & Ireland.

Konkurs co roku odbywa się etapowo. Pierwsze eliminacje organizowane są na poziomie regionalnym, następnie zwyciężczynie regionów, wicemiss i zaproszone Panie biorą udział w ćwierć finale, a następnie w półfinale. Wyłonione finalistki rozpoczynają zmagania o tytuł najpiękniejszej – piszą organizatorzy.

 

 

materiały nadesłane

video: Matt Media UK/You Tube


01-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)