REKLAMA

Dzień Kobiet z Kinem Sokół! Koncert, poczęstunek, film

„8 MARCA DZIEŃ KOBIET” spotkajmy się w kinie SOKÓŁ na muzyczno – filmowych MANEWRACH! SWINGUJEMY z zespołem BIMBER (piosenki o kobietach i dla kobiet).

Zapraszamy wszystkie Panie w dniu ich święta na wieczór z atrakcjami:
18:30 KONCERT ZESPOŁU BIMBER
19:30 PRZERWA (SŁODKIE MANEWRY PRZY LAMPCE WINA)
20:00 PROJEKCJA filmu „SWINGERSI”

KWIATY DLA PAŃ!
KONKURSY Z NAGRODAMI!

BILET: 30 zł (sprzedaż wyłącznie stacjonarna, bilety dostępne w kasie kina Sokół)

Info: rezerwacja tel. 604 936 599‬

Swingersi_BIMBER_web2_1

Sponsorzy:

ORIFLAME – Biuro Regionalne Brzozów, STUDIO KOSMETYCZNE Karolina Szkil, GRAN PIK Liwocz

„MAŁE KOBIETKI”
(2D napisy pl)
8 MARCA godz. 14:00
6,7,9,10 MARCA godz. 18:00
Melodramat, prod. USA, reż. Greta Gerwig, Czas: 135 min.
Cena biletu: 16/14 zł 2D

Scenarzystka i reżyserka Greta Gerwig („Lady Bird”) podeszła do tematu kultowej powieści „Małe kobietki”, bazując na książce oraz rysunkach Louisy May Alcott; przygląda się alter ego autorki – Jo March, sięgając do fikcyjnego życia, które ta prowadzi w wyobraźni.

Spojrzenie Gerwig na ukochaną przez publiczność historię czterech sióstr March, zdeterminowanych, by żyć po swojemu, jest zarówno ponadczasowe, jak i silnie osadzone w rzeczywistości. W rolach Jo, Meg, Amy i Beth zobaczymy Saoirse Ronan, Emmę Watson, Florence Pugh oraz Elizę Scanlen. W filmie występują także: Timothee Chalamet w roli sąsiada sióstr March – Lauriego oraz Laura Dern jako Marmee i Meryl Streep jako ciotka March.

Małe kobietki - plakat nominacje

„BAD BOY”
(2D pl)
6,7,9,10 MARCA godz. 15:45
Sensacyjny, prod. Polska, reż. Patryk Vega, Czas: 105 min.
Cena biletu: 16/14 zł 2D

Specjalista od kina sensacyjnego Patryk Vega odkrywa najgłośniejsze patologie w polskich klubach piłkarskich. Powiązania z mafią i gangsterami, ustawianie meczów, groźby, zastraszania i agresja na stadionach – wszystko to w pełnym gwiazd filmie, w którym pierwszoplanowe role grają: Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zawadzka i Zbigniew Zamachowski, wspierani m.in. przez kadrowiczów piłkarskiej reprezentacji Polski – Kamila Grosickiego i Sławomira Peszko.

„Bad Boy” to nie tylko inspirowana prawdziwymi wydarzeniami produkcja, która ujawnia najmroczniejszą stronę środowiska piłki nożnej. To również pełna akcji i wyrazistych postaci historia o miłości, zdradzie, pożądaniu i kobietach, które wolą niegrzecznych chłopców.

Bad-Boy-Plakat

materiały nadesłane

04-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: