REKLAMA

Dzięki Waszemu wsparciu wspólnie udało się nam zrealizować wiele projektów (SPOT)

|

Dzięki Waszemu wsparciu wspólnie udało się nam zrealizować wiele projektów (SPOT)

Mieszkańcy Humnisk, Grabownicy Starzeńskiej, Górek i Turzego Pola! Dzięki Waszemu wsparciu wspólnie udało się nam zrealizować wiele projektów, na których najbardziej zależało Wam – mieszkańcom.

W Humniskach w tym roku zakończymy budowę chodnika na małej stronie, przebudowaliśmy drogi gminne oraz została przebudowana droga powiatowa. Inwestowaliśmy w bazę oświatową, która nabiera nowej jakości.

W Grabownicy Starzeńskiej nowego blasku nabrały siedziby Koła Gospodyń Wiejskich, Strażaków i Sportowców. Tutaj również przebudowaliśmy drogi i zbudowaliśmy chodnik.

Górki skomunikowane zostały z Grabownicą i Turzym Polem. Również dzięki dobrej współpracy z OSP i sportowcami ich obiekty zostały zmodernizowane.

Turze Pole to nie tylko piękna sala gimnastyczna, która została oddana do użytku w tej kadencji, ale również projekt scalania gruntów i długo wyczekiwane inwestycje chodnikowe.

Moja wizja rozwoju sięga dalej. Czekają nas nowe wyzwania i projekty, które wspólnie zrealizujemy, aby nasza gmina kwitła i rozwijała się jeszcze bardziej.

Dziękuję za Wasze wsparcie i zaufanie!

W nadchodzących wyborach, oddajcie głos na kandydata, który działa dla dobra całej społeczności.

SSS

Sfinansowano z KWW Szymona Sapińskiego Przyjazna Gmina Brzozów

03-04-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: