REKLAMA

DYDNIA: Pijany kierowca wpadł, bo przekroczył prędkość

DYDNIA / PODKARPACIE. W sobotę brzozowscy policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę mercedesa, który przekroczył prędkość. Jednak okazało się, że ta kontrola nie może zakończyć się tylko na mandacie karnym. Okazało się, że 38-letni kierowca mercedesa jest pijany. Alkomat wskazał w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Funkcjonariusze nie dopuścili go do dalszej jazdy.

W sobotę po godz. 15, patrol ruchu drogowego, pełniący służbę na terenie Dydni, kontrolował prędkość kierowców. W pewnym momencie funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę mercedesa, który jechał z prędkością 71 km/h. Mężczyzna jechał sam. Gdy policjanci podeszli do samochodu, od razu wyczuli woń alkoholu wydobywającą się z wnętrza pojazdu.

Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierującego. Okazało się, że 38-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy, bo w maju br. zostało mu zatrzymane za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

38-latek nie został dopuszczony do dalszej jazdy, a samochód został przekazany właściwej osobie. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

źródło: KPP Brzozów

archiwum KMP Krosno

23-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)