REKLAMA

Dwaj chłopcy pogryzieni przez psa. Poważny stan 12-latka

PODKARPACIE. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj w mieszkaniu przy ulicy Lelewela w Przemyślu. Pies zaatakował jednego chłopca, a drugi doznał obrażeń, próbując odciągnąć zwierzę. Obaj trafili do szpitala. Stan starszego z nich jest bardzo poważny.

Wczoraj po godz. 13, oficer dyżurny komendy miejskiej w Przemyślu otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań przy ul. Lelewela, pies zaatakował dwóch nastoletnich chłopców. Obydwaj trafili do szpitala, stan 12-latka jest bardzo poważny, obrażenia młodszego nie zagrażają jego życiu.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia. W tej sprawie trwają dalsze czynności.

Pamiętajmy, że za zachowanie psa zawsze odpowiada jego właściciel. Skutki zachowań psów wynikają najczęściej z błędów popełnianych przez ludzi – np. trzymanie w domu psa niebezpiecznej rasy, nieprzestrzeganie terminów szczepień, niewłaściwe warunki bytowe, brak szkoleń i dyscypliny. Jeżeli jesteś właścicielem psa pamiętaj, że brak wyobraźni może doprowadzić do tragedii!

źródło: KMP Przemyśl

zdjęcie poglądowe

29-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)