REKLAMA

Dwaj chłopcy pogryzieni przez psa. Poważny stan 12-latka

PODKARPACIE. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj w mieszkaniu przy ulicy Lelewela w Przemyślu. Pies zaatakował jednego chłopca, a drugi doznał obrażeń, próbując odciągnąć zwierzę. Obaj trafili do szpitala. Stan starszego z nich jest bardzo poważny.

Wczoraj po godz. 13, oficer dyżurny komendy miejskiej w Przemyślu otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań przy ul. Lelewela, pies zaatakował dwóch nastoletnich chłopców. Obydwaj trafili do szpitala, stan 12-latka jest bardzo poważny, obrażenia młodszego nie zagrażają jego życiu.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia. W tej sprawie trwają dalsze czynności.

Pamiętajmy, że za zachowanie psa zawsze odpowiada jego właściciel. Skutki zachowań psów wynikają najczęściej z błędów popełnianych przez ludzi – np. trzymanie w domu psa niebezpiecznej rasy, nieprzestrzeganie terminów szczepień, niewłaściwe warunki bytowe, brak szkoleń i dyscypliny. Jeżeli jesteś właścicielem psa pamiętaj, że brak wyobraźni może doprowadzić do tragedii!

źródło: KMP Przemyśl

zdjęcie poglądowe

29-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: