REKLAMA

Drugi klip sanoczanina. Wakacyjne klimaty (VIDEO)

|

Drugi klip sanoczanina. Wakacyjne klimaty (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. 4erry, czyli Krystian Zieliński z Sanoka zaprezentował swój drugi utwór. Po „Wakacjach” przyszedł czas na „Chcę Tam Być”. Efektowny klip opublikowano na Youtubie. Zobaczcie!

O debiutanckim utworze sanoczanina Krystiana Zielińskiego pisaliśmy TUTAJ: Sanoczanin i klip o mieście oraz o pięknych Bieszczadach (VIDEO).

Piosenka o Sanoku, Solinie i Bieszczadach spodobała się słuchaczom, a klip na Youtubie przez okres 1,5 miesiąca obejrzano już przeszło 100 tys. razy!

Kilka dni temu 4erry zaprezentował drugi utwór zatytułowany „Chcę Tam Być”. Tematem przewodnim, podobnie jak w pierwszym teledysku, są wakacje, lato, słoneczna pogoda i relaks, czyli aspekty naszego życia, których tak bardzo aktualnie brakuje.

Klip zrealizowaliśmy miesiąc temu na Sycylii. Producentem jest Ślimak, a specjalne podziękowania należą się Milenie Rozek – przekazuje Krystian Zieliński.

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania utworu chłopaka z Sanoka.

 

źródło: Youtube.com – Chanel 4

foto: screen z filmu / Youtube.com – Chanel 4

04-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)