REKLAMA

Dom stanął w płomieniach. Podczas próby samodzielnego gaszenia właściciel stracił przytomność (ZDJĘCIA)

TURZE POLE / POWIAT BRZOZOWSKI. O dużym szczęściu może mówić mieszkaniec Turzego Pola. Jego dom stanął w płomieniach. Podczas próby samodzielnego gaszenia właściciel stracił przytomność. Z pomocą przybył mieszkający po sąsiedzku policjant.

Wczoraj rano, mieszkający w Turzym Polu w powiecie brzozowskim policjant, zauważył dym wydobywający się z domu jego sąsiada – informuje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.

Wiedząc, że jego sąsiad mieszka samotnie i o tej porze na pewno jest w domu, od razu pobiegł w stronę płonącego budynku. Próbował wejść do środka, żeby sprawdzić pomieszczenia, jednak ogień był już za duży. Obchodząc budynek zauważył sąsiada leżącego na zewnątrz przy jednym z okien. Mężczyzna był nieprzytomny. Funkcjonariusz odciągnął go od płonącego domu i wezwał pogotowie. 61-latek szybko odzyskał przytomność. Policjant, który należy do ochotniczej straży pożarnej, pomagał także strażakom w gaszeniu pożaru.

Właściciel domu został przewieziony do szpitala. Prowadzone postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności zdarzenia. Prawdopodobną przyczyną pożaru mogło być
zapalenie się sadzy w przewodzie kominowym.

MZ / KWP Rzeszów
Fot. KWP Rzeszów

12-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)