REKLAMA

Dni Gminy Jasienica Rosielna 2022 (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI. W dniach 23-24 lipca br. odbyły się Dni Gminy Jasienica Rosielna, podczas których park gminny w Jasienicy Rosielnej wypełnił się nie tylko promieniami słońca, sportową rywalizacją i świetną muzyką, ale przede wszystkim tłumami uczestników.  

038-288d72525c

W sobotnie popołudnie odbył się turniej piłkarski drużyn oldbojów z Korczyny, Haczowa i Jasienicy Rosielnej, a także gry i zabawy plenerowe dla najmłodszych mieszkańców gminy.  Z kolei niedzielne popołudnie wypełnione zostało sportową rywalizacją jednostek OSP z Jasienicy Rosielnej, Bliznego, Orzechówki i Woli Jasienickiej podczas gminnych zawodów sportowo-pożarniczych.

Po świetnych występach wszystkich 12 drużyn ochotniczych straży pożarnych zwycięstwem w grupie A mężczyzn, grupie C kobiet oraz Młodzieżowej Drużynie Dziewcząt mogła poszczycić się jednostka OSP Blizne, natomiast w Młodzieżowej Drużynie Chłopców jednostka OSP Jasienica Rosielna. Pozostałe drużyny zajęły następujące miejsca:

MDP Dziewcząt:

I miejsce – MDP Dziewcząt Blizne

II miejsce – MDP Dziewcząt Orzechówka

MDP Chłopców:

I miejsce – MDP Chłopców Jasienica Rosielna

II miejsce – MDP Chłopców Orzechówka

Grupa C Kobiet

I miejsce – OSP Blizne

II miejsce – OSP Orzechówka

III miejsce – OSP Jasienica Rosielna

Grupa A mężczyzn

I miejsce – OSP Blizne

II miejsce – OSP Orzechówka

III miejsce – OSP Wola Jasienicka

IV miejsce – OSP Jasienica Rosielna

Największą atrakcją tegorocznych Dni Gminy Jasienica Rosielna okazał się koncert gwiazdy wieczoru – zespołu Baciary. Muzycy w ekspresowym tempie zdobyli publiczność wspaniałą muzyką i poczuciem humoru, a zachwycona widownia jeszcze długo po koncercie nie pozwalała odjechać gwiazdom bez bisów i zdjęć z fanami.

Po koncercie o podtrzymanie wspaniałej atmosfery i dobrej zabawy zadbał DJ Tomq, który gorącymi rytmami największych letnich przebojów bawił publiczność do późnych godzin nocnych.

źródło: Gmina Jasienica Rosielna


01-08-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: