REKLAMA

DARMOWE badania wody w powiecie brzozowskim

POWIAT BRZOZOWSKI/ PODKARPACIE. Starostwo Powiatowe w Brzozowie informuje, że w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Brzozowie wykonywane będą bezpłatne badania fizykochemiczne i bakteriologiczne wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi, z przydomowych studni dla gospodarstw domowych oraz właścicieli gospodarstw rolnych z terenu powiatu brzozowskiego.

pexels-pixabay-416528

Przedsięwzięcie organizowane wspólnie z Powiatem Brzozowskim reprezentowanym przez Starostę Brzozowskiego Pana Zdzisława Szmyda i Dyrektora – Członka Zarządu Pana Wiesława Marchla oraz Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Brzozowie reprezentowaną przez Panią Zofię Cwynar.

Przedmiotowe badania finansowane są ze środków budżetowych Starostwa Powiatowego w Brzozowie.

Zainteresowani proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie na adres e-mail: psse.brzozow@pis.gov.pl w terminie od 04.11.2021 r. do 12.11.2021 r.

Po ustaleniu listy studni zakwalifikowanych do badań, właściciele tych studni zostaną powiadomieni o tym fakcie telefonicznie przez PSSE w Brzozowie oraz otrzymają dalsze wskazówki dotyczące postępowania ze studnią przed poborem prób oraz jałowe butelki.

formularz_zgłoszeniowy

źródło: Serwis informacyjny Gminy Brzozów


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Polskie Stronnictwo Ludowe: STOP drożyźnie

tvPolska.pl

04-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)