REKLAMA

DARMOWE badania wody w powiecie brzozowskim

POWIAT BRZOZOWSKI/ PODKARPACIE. Starostwo Powiatowe w Brzozowie informuje, że w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Brzozowie wykonywane będą bezpłatne badania fizykochemiczne i bakteriologiczne wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi, z przydomowych studni dla gospodarstw domowych oraz właścicieli gospodarstw rolnych z terenu powiatu brzozowskiego.

pexels-pixabay-416528

Przedsięwzięcie organizowane wspólnie z Powiatem Brzozowskim reprezentowanym przez Starostę Brzozowskiego Pana Zdzisława Szmyda i Dyrektora – Członka Zarządu Pana Wiesława Marchla oraz Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Brzozowie reprezentowaną przez Panią Zofię Cwynar.

Przedmiotowe badania finansowane są ze środków budżetowych Starostwa Powiatowego w Brzozowie.

Zainteresowani proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie na adres e-mail: psse.brzozow@pis.gov.pl w terminie od 04.11.2021 r. do 12.11.2021 r.

Po ustaleniu listy studni zakwalifikowanych do badań, właściciele tych studni zostaną powiadomieni o tym fakcie telefonicznie przez PSSE w Brzozowie oraz otrzymają dalsze wskazówki dotyczące postępowania ze studnią przed poborem prób oraz jałowe butelki.

formularz_zgłoszeniowy

źródło: Serwis informacyjny Gminy Brzozów


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Polskie Stronnictwo Ludowe: STOP drożyźnie

tvPolska.pl

04-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: