REKLAMA

Dachowanie w Pakoszówce. Samochód całkowicie zniszczony (ZDJĘCIA)

PAKOSZÓWKA / PODKARPACIE. Na drogach powiatu sanockiego doszło do kolejnego groźnego zdarzenia w godzinach porannych, który może mieć związek z zaśnięciem podczas jazdy. Dzisiaj po godzinie 7:00 służby ratunkowe zostały poinformowane o dachowaniu samochodu osobowego w Pakoszówce. Pojazd wypadł z jezdni, uderzył w bariery ochronne i w ogrodzenie. Został niemal całkowicie zniszczony. O ogromnym szczęściu może mówić kierowca, który nie odniósł żadnych poważnych obrażeń. Patrząc na zdjęcia samochodu, trudno w to uwierzyć.

Do wypadku doszło dzisiaj po godzinie 7:00.

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do nas o 7:24. 32-letni mężczyzna podróżował peugeotem. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem. Samochód wypadł z jezdni, uderzył w bariery ochronne i ogrodzenie – relacjonuje asp. Anna Oleniacz, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

Choć patrząc na zdjęcia z miejsca zdarzenia, trudno w to uwierzyć, kierowcy nic poważnego się nie stało. Został przebadany przez zespół ratownictwa medycznego na miejscu. Nie wymagał hospitalizacji.

Policja sprawdziła stan trzeźwości 32-latka. Kierowca był trzeźwy.

Droga jest już przejezdna, nie ma żadnych utrudnień w ruchu.

Nieoficjalnie mówi się, że przyczyną wypadku mogło być zaśnięcie kierowcy podczas jazdy. Taki scenariusz rozegrał się kilka dni temu, również w Pakoszówce. Pisaliśmy o tym tutaj: PAKOSZÓWKA. Kierowca zasnął. Samochód z impetem wjechał w drzewo (ZDJĘCIA).


foto: użytkownik grupy Pomoc112 – Fb


foto: użytkownik grupy Pomoc112 – Fb

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

PAKOSZÓWKA. Kierowca zasnął. Samochód z impetem wjechał w drzewo (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

21-06-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: