Dachowali jadąc do pożaru
Dzisiaj brzozowscy policjanci interweniowali na miejscu kolizji drogowej, do której doszło w Trześniowie. Jadący do pożaru wóz strażacki wpadł do przydrożnego rowu, po czym dachował. Na szczęście strażacy nie odnieśli poważnych obrażeń.
Około godz. 10.00 strażacy ochotnicy z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Bukowa jechali do pożaru w Haczowie. W Trześniowie kierujący wozem strażackim na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewy pas, po czym wjechał do przydrożnego rowu i dachował. Do szpitala przeweziono kierowcę i dwóch pasażerów ciężarowego stara.
Na szczęście strażacy nie odnieśli poważnych obrażeń. Po zaopatrzeniu medycznym cała trójka została zwolniona do domu. Kierujący pojazdem 25-letni mieszkaniec Bukowa był trzeźwy.
19-10-2009
Udostępnij ten artykuł znajomym: