REKLAMA

Cztery osoby w szpitalu, w tym dwoje dzieci po zderzeniu trzech aut w Jabłonicy Polskiej

JABŁONICA POLSKA / PODKARPACIE. W Jabłonicy Polskiej na krajowej „9” kierujący fiatem uno nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Po zderzeniu się trzech aut, do szpitala trafiły cztery osoby, w tym dwoje dzieci. Na miejscu ponad trzy godziny pracowali brzozowscy policjanci.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, kilka minut przed godz. 15. Jak ustalili będący na miejscu policjanci, 66-letni mężczyzna kierując fiatem uno prawdopodobnie włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu fiatem seicento. W skutek zderzenia, pojazdy przemieściły się i fiat uno najechał na skodę, której kierujący oczekiwał na możliwość włączenia się do ruchu.

W następstwie tego zdarzenia, ranne zostały cztery osoby, pasażerka z fiata uno i trzy pasażerki z fiata seicento, w tym dwoje dzieci w wieku 3 i 6 lat. Wszyscy zostali przewiezieni karetką pogotowia do szpitala w Brzozowie. Kierowcy byli trzeźwi.

Droga krajowa nr 9 na skrzyżowaniu z drogą biegnącą od Jabłonicy do miejscowości Korczyna była częściowo zablokowana. Ruch odbywał się wahadłowo. Funkcjonariusze pracowali na miejscu wypadku ponad trzy godziny.

źródło: KPP Brzozów

07-05-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: