REKLAMA

CUK Ubezpieczenia – placówka w Sanoku (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą CUK Ubezpieczenia – placówka w Sanoku.

Porównywarka ubezpieczeń

Doradcy CUK w kilka minut bezpłatnie porównują dostępne na rynku polisy spośród oferty 30 Towarzystw i pomagają wybrać tę najkorzystniejsze ubezpieczenie komunikacyjne, ubezpieczenie domu lub mieszkania, ubezpieczenie podróży czy ubezpieczenie na życie. Polisę można kupić od ręki, a ceny ubezpieczeń nie różnią się od tych oferowanych u poszczególnych ubezpieczycieli. Płatność za ubezpieczenie można podzielić nawet na 11 rat, a za pierwszą z nich zapłacić dopiero po 3 tygodniach.

CUK Ubezpieczenia na rynku od 18 lat

Otwierając pierwszą placówkę CUK w 2001 roku zainicjowaliśmy początek istotnych zmian w sposobie sprzedaży ubezpieczeń oraz stworzyliśmy nowy model multiagencji.

Najwięcej ofert ubezpieczeń

Mamy największy wybór dostępnych na rynku produktów ubezpieczeniowych i najszerszy zakres ochrony. Obok najpopularniejszych ubezpieczeń komunikacyjnych (OC, AC i Assistance) oraz standardowego zestawu produktów majątkowych, turystycznych i na życie, w multiagencji CUK można kupić ubezpieczenia rolne, zdrowotne, antyrakowe, IKZE, a także ubezpieczenia skierowane do firm.

Firma Przyjazna Klientowi

W 2017 roku zostaliśmy laureatem ogólnopolskiego programu Firma Przyjazna Klientowi. Znaleźliśmy się w niewielkim gronie firm, które w swoich działaniach myślą przede wszystkim o kliencie i jego potrzebach. Jest to dla nas duże wyróżnienie, głównie z racji tego, że na ocenę mają wpływopinie uzyskane bezpośrednio od naszych klientów. Wskaźnik zadowolenia ze współpracy z naszą firmą wyniósł aż 96% i jest to powód do naszej dumy.

Pomoc prawna w CUK za darmo

CUK Ubezpieczenia to jedyna multiagencja, która swoim klientom do każdej rocznej polisy dodaje POMOC PRAWNĄ GRATIS, czyli pakiet 5 porad prawnych, w ramach których profesjonalni adwokaci, radcy prawni i doradcy podatkowi podczas konsultacji telefonicznej pomogą znaleźć skuteczne rozwiązanie problemu natury prawnej.

Najważniejszy jest dla nas Klient

Aby maksymalnie ułatwić mu wybór i zakup najlepszego dla niego ubezpieczenia stworzyliśmy kilka kanałów sprzedaży. Podstawą każdego z nich jest porównywanie. Tylko dzięki porównaniu ofert wielu ubezpieczycieli Klient może otrzymać produkt indywidualnie dopasowany do jego potrzeb i zaoszczędzić na jego zakupie. Naszą ambicją jest uczynienie rynku ubezpieczeń bardziej przyjaznym, zrozumiałym i dostępnym dla Klienta. Doradcy w naszych placówkach starają się o to każdego dnia.

Zawsze byliśmy aktywni, kreatywni i szukaliśmy wyróżników na rynku

CUK Ubezpieczenia to pierwsza w Polsce multiagencja ubezpieczeniowa – działamy w oparciu o własną tożsamość, mamy własny brand i swój sposób działania. W 2006 roku pierwsi uruchomiliśmy internetową porównywarkę cen ubezpieczeń. Rok później otworzyliśmy pierwszą placówkę franczyzową, a nasz franczyzowy model mutiagencji ubezpieczeniowej również był pierwszym na polskim rynku. Wykreowaliśmy własny Standard Obsługi Klienta oparty na przyjaznych relacjach z Klientem, profesjonalizmie oraz eksperckiej wiedzy naszych doradców.

Dziś jesteśmy dla Klientów najbardziej dostępnym pośrednikiem ubezpieczeniowym

Klienci mogą korzystać z najbardziej dla nich dogodnej formy zakupu ubezpieczenia – mamy aż trzy kanały sprzedaży: placówki (już ponad 300 w całej Polsce!), wyspy sprzedażowe w galeriach handlowych, Contact Center i kalkulator na stronie internetowej. Każda z nich to prosty, wygodny i co najważniejsze skuteczny sposób na porównanie cen i wybór najlepszego dla siebie ubezpieczenia.

Naszymi działaniami istotnie wpłynęliśmy na rynek ubezpieczeń i zwiększyliśmy jego konkurencyjność

Znajdując najszerszą ochronę w możliwie najkorzystniejszej cenie, każdego roku pozwalamy zaoszczędzić naszym Klientom miliony złotych. Dzięki profesjonalizmowi naszych doradców edukujemy Klientów, podnosząc ich wiedzę o nabywanych produktach.

Nasze działania są wzorem i inspiracją dla innych

Jesteśmy firmą naśladowaną, co jest dla nas powodem do zadowolenia i dowodem na to, że podążamy w dobrym kierunku. Dzięki naszemu rozmachowi istotnie zwiększyliśmy rolę multiagencji ubezpieczeniowych na polskim rynku ubezpieczeń. Udowadniamy, że profesjonalizm, partnerstwo i innowacyjność to idealne składniki przepisu na własny brand.

Zapraszamy serdecznie do Naszej placówki w Sanoku przy ul. Jana III Sobieskiego 1b (skrzyżowanie z ulicą Piłsudskiego, naprzeciw apteki Dr. Max)

1_36

Tekst Sponsorowany

25-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)