REKLAMA

Cóż to był za bal! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Kolejne zajęcia w ramach Akademii Małego Żaka odbyli mali studenci sanockiej Uczelni. Tym razem w Instytucie Społeczno-Artystycznym na kierunku „Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej” dzieci uczestniczyły w „Balu Kopciuszka”, który odbył się w hali Centrum Sportowo-Dydaktycznego.

Zajęcia poprowadził i przygotował nauczyciel akademicki Uczelni Robert Handermander, co dawało gwarancję tego, że będzie wesoło i sympatycznie. Tak też było. Dzieci przebrane w piękne stroje uczestniczyły w zabawach karnawałowych, wśród których nie mogło zabraknąć pociągu, wyboru króla i królowej balu, przesłuchań artystycznych w „The voice of Sanok” czy w końcu w poszukiwaniu i dobraniu bucika, który podczas balu zagubił kopciuszek. Na koniec mali żacy spragnieni i zmęczeni otrzymali drobny poczęstunek. Było pięknie, wesoło i kolorowo.

Kolejne zajęcia w ramach Akademii Małego Żaka działającej przy Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku odbędą się już w lutym. Odbędą się one w Instytucie Technicznym na kierunku „Mechanika i budowa maszyn”. To jedne z najciekawszych zajęć cieszących się wśród dzieci dużą popularnością.

źródło: materiały nadesłane

 


13-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)