REKLAMA

Cios karate na przejściu dla pieszych! (VIDEO)

|

Cios karate na przejściu dla pieszych! (VIDEO)

PODKARPACIE. Do niecodziennej sytuacji doszło dzisiaj rano w Sanoku, na przejściu dla pieszych w pobliżu Autosanu. Przed pieszym, który wszedł już na „zebrę” przejechał samochód osobowy. Mężczyzna zdenerwował się i próbował natychmiast wymierzyć sprawiedliwość wykonując w kierunku pojazdu kopnięcie, którego nie powstydziłby się prawdziwy karateka. Później doszło jeszcze do krótkiej wymiany zapewne treściwych argumentów. Zobaczcie video nadesłane przez naszego Czytelnika.

Jak relacjonuje autor nagrania, do tego zdarzenia doszło dzisiaj rano (28.05) na przejściu dla pieszych na ul. Lipińskiego w Sanoku tuż obok Autosanu.

W materiale video widać, że kierowca samochodu osobowego wjechał na przejście w momencie, gdy pieszy już się na nim znajdował. Zdenerwowany mężczyzna jeszcze gdy pojazd się poruszał, wykonał w jego kierunku kopnięcie, ale cios zatrzymał tuż przed karoserią. Następnie, gdy auto zahamowało kilka metrów dalej, ustawiając się w kolejce pojazdów, mężczyzna podszedł do drzwi pasażera, otworzył je i w kilku słowach zwrócił się do kierowcy.

Wszystko widać na video powyżej.

źródło: materiał nadesłany przez Czytelnika

29-05-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: