REKLAMA

Ciężarówka zmiotła z drogi osobowego volkswagena. Dachowanie (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Wczoraj w miejscowości Izdebki – Rudawiec doszło go groźnie wyglądającego zdarzenia. Kierujący ciężarowym mercedesem, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas ruchu uderzając w prawidłowo jadącego z naprzeciwka volkswagena, który następnie dachował. 24-latek za spowodowanie tego zdarzenia został ukarany mandatem.

Wczoraj po godz. 12, policjanci ruchu drogowego zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Izdebki-Rudawiec. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący mercedesem, jadąc od strony Przysietnicy w kierunku Izdebek, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Jego samochód zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka volkswagenem, który dachował. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Wskutek tego zdarzenia na szczęście nikt nie doznał obrażeń. 24-latek kierujący mercedesem za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem.

źródło: KPP Brzozów

Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

03-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: