REKLAMA

Ciekawa inicjatywa społeczności SP 1 w Brzozowie (FOTO)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Warsztaty robienia kartek metodą scrapbookingu to pierwsze zorganizowane przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 w Brzozowie, w ramach „Warsztatów z pasją” spotkanie, przeznaczone zarówno dla uczniów oraz ich rodziców.

Warsztaty robienia kartek poprowadziła Elżbieta Jagodzińska, mama, żona, na co dzień pracująca jako nauczycielka. Tworzy kartki i albumy. Swoją przygodę ze scrapbookingiem rozpoczęła kilkanaście lat temu. W domu i szkole swoją pasją zaraża innych. Jej życiowe motto „człowiek bez pasji nudzi swoją duszę” znajduje odzwierciedlenie w tym co robi.

Pomysłodawczyni warsztatów – Magdalena Korona oraz Wiola Jurczak, przewodnicząca i wiceprzewodnicząca Rady Rodziców, już zastanawiają się nad tematyką następnych spotkań warsztatowych, a wszystkich chętnych zapraszają do uczestnictwa oraz do pomocy przy prowadzeniu i organizacji warsztatów.

Podczas warsztatów kartkowych, jak przystało na „Warsztaty z Pasją”, było naprawdę pasjonująco. Pełna energii prowadząca Elżbieta Jagodzińska i zaangażowani uczestnicy stworzyli wspaniałą, niezapomnianą atmosferę.

materiały nadesłane

02-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)