REKLAMA

Ciekawa inicjatywa społeczności SP 1 w Brzozowie (FOTO)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Warsztaty robienia kartek metodą scrapbookingu to pierwsze zorganizowane przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 w Brzozowie, w ramach „Warsztatów z pasją” spotkanie, przeznaczone zarówno dla uczniów oraz ich rodziców.

Warsztaty robienia kartek poprowadziła Elżbieta Jagodzińska, mama, żona, na co dzień pracująca jako nauczycielka. Tworzy kartki i albumy. Swoją przygodę ze scrapbookingiem rozpoczęła kilkanaście lat temu. W domu i szkole swoją pasją zaraża innych. Jej życiowe motto „człowiek bez pasji nudzi swoją duszę” znajduje odzwierciedlenie w tym co robi.

Pomysłodawczyni warsztatów – Magdalena Korona oraz Wiola Jurczak, przewodnicząca i wiceprzewodnicząca Rady Rodziców, już zastanawiają się nad tematyką następnych spotkań warsztatowych, a wszystkich chętnych zapraszają do uczestnictwa oraz do pomocy przy prowadzeniu i organizacji warsztatów.

Podczas warsztatów kartkowych, jak przystało na „Warsztaty z Pasją”, było naprawdę pasjonująco. Pełna energii prowadząca Elżbieta Jagodzińska i zaangażowani uczestnicy stworzyli wspaniałą, niezapomnianą atmosferę.

materiały nadesłane

02-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: