REKLAMA

Ciągnik przygniótł mężczyznę. Nie żyje 56-letni rolnik z Orzechówki

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w Orzechówce. Mieszkaniec tej miejscowości zauważył, jak poruszający się ciągnik rolniczy przewraca się i przygniata kierującego nim mężczyznę. Niestety życia 56-latka nie udało się uratować.

Wczoraj około godz. 16, dyżurny brzozowskiej komendy został powiadomiony o wypadku traktorzysty w Orzechówce. Jak ustalili policjanci, jeden z mieszkańców tej miejscowości, przebywając na terenie swojej posesji, widział w oddali poruszający się po nieużytkach rolnych ciągnik rolniczy. W pewnym momencie pojazd przewrócił się. Świadek niezwłocznie wezwał na miejsce służby ratownicze. Mimo podjętej reanimacji, życia 56-latka, który został przygnieciony przez ciągnik, nie udało się uratować.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 56-letni mężczyzna, jadąc ciągnikiem po nieużytkach rolnych, najechał na miedzę, co doprowadziło do wywrócenia się pojazdu. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

W związku z trwającym już sezonem prac polowych, policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności. Czasami chwila nieuwagi wystarczy, aby doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

foto: archiwum KWP

foto: archiwum KWP

KPP Brzozów

24-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)
ciagnik-przygniotl-mezczyzne-nie-zyje-56-letni-rolnik-z-orzechowki-1555