REKLAMA

Chłopak dowożący jedzenie zamknięty w garażu! Szczuli go psem (VIDEO, ZDJĘCIA)

|

Chłopak dowożący jedzenie zamknięty w garażu! Szczuli go psem (VIDEO, ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Chwile strachu przeżył mężczyzna, który dostarczając jedzenie, został pozbawiony wolności i był przetrzymywany w garażu na posesji w Ropczycach. Kiedy pokrzywdzony 19-latek został wypuszczony, zawiadomił o wszystkim funkcjonariuszy. Sprawcy, 37 i 42-letni mieszkańcy Ropczyc najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie.

W środę, po północy funkcjonariusze ropczyckiej komendy zostali poinformowani przez 19-letniego mieszkańca Ropczyc, że został on pozbawiony wolności przez mężczyzn, którym dostarczył jedzenie. W rozmowie z pokrzywdzonym policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło kilka godzin wcześniej. Jak relacjonował mężczyzna, około godz. 21, udał się na teren jednej z posesji w Ropczycach, aby dostarczyć zamówiony posiłek.

Pod wskazanym adresem zastał dwóch mężczyzn, którzy tłumacząc się złą pogodą, powiedzieli, aby zamówienie było dostarczone do garażu. Tam, mężczyźni zaczęli grozić pokrzywdzonemu, a dodatkowo uniemożliwili mu wyjście z budynku, zamykając drzwi na klucz. 19-latek był szczuty psem i straszony przedmiotem przypominającym broń. Po około godzinie, mężczyzna został wypuszczony z budynku.

Funkcjonariusze jeszcze tego samego dnia zatrzymali podejrzanych, którzy trafili do policyjnego aresztu. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Ropczyc w wieku 37 i 42 lat. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyznom zarzutów m.in. pozbawienia wolności, a także gróźb karalnych.

Decyzją Sądu Rejonowego w Ropczycach wobec sprawców zastosowano areszt tymczasowy na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Dochodzenie w tej sprawie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Ropczycach.

źródło: KPP Ropczyce

08-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)