REKLAMA

Chciał ominąć psa, który wbiegł na drogę. Uderzył w betonowy przepust (ZDJĘCIA)

HACZÓW / PODKARPACIE. W poniedziałkowy poranek, o godzinie 6:20 na granicy Haczowa z Iskrzynią, doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego, w którym poszkodowana została jedna osoba. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierowca Skody chcąc ominąć wybiegającego na jezdnię psa, zjechał do pobliskiego rowu i uderzył w betonowy przepust. Na szczęście poszkodowany mężczyzna nie doznał poważniejszych obrażeń.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierowca Skody chcąc ominąć wybiegającego na jezdnię psa, zjechał do pobliskiego rowu i uderzył w betonowy przepust. Działania trwały około 1 godziny – relacjonują strażacy z OSP Haczów, którzy na miejscu zdarzenia byli jako pierwsi.

To właśnie strażacy z OSP Haczów jako pierwsi przstąpili do udzielenia poszkodowanemu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Zabezpieczyli również miejsce zdarzenia oraz wprowadzili ruch wahadłowy na odcinku ok. 100m. – Po kilkunastu minutach na miejscu pojawiły się dwa zastępy z JRG Brzozów, karetka pogotowia oraz patrol policji. Poszkodowany mężczyzna nie doznał poważniejszych obrażeń – czytamy w komunikacie wydanym przez jednostkę.

Siły i środki:
– OSP KSRG Haczów (GCBA 3,5/35 Mercedes Benz-Atego)
– PSP Brzozów (GBA 2,5/24 Renault Midlum, GCBA 4/24 Star-Man)
– karetka ZPR Brzozów
– policja

źródło: OSP KSRG Haczów

20-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)