REKLAMA

Chciał ominąć psa, który wbiegł na drogę. Uderzył w betonowy przepust (ZDJĘCIA)

HACZÓW / PODKARPACIE. W poniedziałkowy poranek, o godzinie 6:20 na granicy Haczowa z Iskrzynią, doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego, w którym poszkodowana została jedna osoba. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierowca Skody chcąc ominąć wybiegającego na jezdnię psa, zjechał do pobliskiego rowu i uderzył w betonowy przepust. Na szczęście poszkodowany mężczyzna nie doznał poważniejszych obrażeń.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierowca Skody chcąc ominąć wybiegającego na jezdnię psa, zjechał do pobliskiego rowu i uderzył w betonowy przepust. Działania trwały około 1 godziny – relacjonują strażacy z OSP Haczów, którzy na miejscu zdarzenia byli jako pierwsi.

To właśnie strażacy z OSP Haczów jako pierwsi przstąpili do udzielenia poszkodowanemu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Zabezpieczyli również miejsce zdarzenia oraz wprowadzili ruch wahadłowy na odcinku ok. 100m. – Po kilkunastu minutach na miejscu pojawiły się dwa zastępy z JRG Brzozów, karetka pogotowia oraz patrol policji. Poszkodowany mężczyzna nie doznał poważniejszych obrażeń – czytamy w komunikacie wydanym przez jednostkę.

Siły i środki:
– OSP KSRG Haczów (GCBA 3,5/35 Mercedes Benz-Atego)
– PSP Brzozów (GBA 2,5/24 Renault Midlum, GCBA 4/24 Star-Man)
– karetka ZPR Brzozów
– policja

źródło: OSP KSRG Haczów

20-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: