REKLAMA

Burmistrz Brzozowa w Arłamowie: „Ważne inwestycje drogowe. Jestem dobrej myśli” (VIDEO, ZDJĘCIA)

|

Burmistrz Brzozowa w Arłamowie: „Ważne inwestycje drogowe. Jestem dobrej myśli” (VIDEO, ZDJĘCIA)

ARŁAMÓW / BRZOZÓW / PODKARPACIE. Samorządowcy z Podkarpacia spotkali się w Arłamowie na XXVIII konferencji Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych. Tematem, który zdominował pierwszą cześć posiedzenia był „Polski Ład” i to, w jaki sposób nowe regulacje będą oddziaływały na samorządy. Zapraszamy do obejrzenia materiału VIDEO.

Wiele czasu poświęcono również aspektom związanym z ochroną środowiska. Jak wiadomo wdrażana jest uchwała antysmogowa. Samorządy stają przed nowymi wyzwaniami, tak jak i sami mieszkańcy, którzy od nowego roku muszą liczyć się z kontrolami i ewentualnymi upomnieniami czy dotkliwymi mandatami. Rolą samorządów będzie egzekwowanie nowych przepisów.

Konferencja w Arłamowie była doskonałą okazją do przeprowadzenia szeregu rozmów z innymi samorządowcami, parlamentarzystami i decydentami o ważnych inwestycjach i zadaniach, które włodarze planują realizować na terenie swoich jednostek.

Przed naszą kamerą wypowiedzieli się: Ewa Leniart – wojewoda podkarpacki, Andrzej Kulig – dyrektor Departamentu Ochrony Środowiska UMWP w Rzeszowie, Wojciech Bakun – prezydent Przemyśla, Piotr Przytocki – prezydent Krosna, Zdzisław Szmyd – starosta brzozowski oraz Szymon Stapiński – burmistrz Brzozowa.

Zapraszamy do obejrzenia materiału VIDEO.

012

23-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)