REKLAMA

Burmistrz Brzozowa w Arłamowie: „Ważne inwestycje drogowe. Jestem dobrej myśli” (VIDEO, ZDJĘCIA)

|

Burmistrz Brzozowa w Arłamowie: „Ważne inwestycje drogowe. Jestem dobrej myśli” (VIDEO, ZDJĘCIA)

ARŁAMÓW / BRZOZÓW / PODKARPACIE. Samorządowcy z Podkarpacia spotkali się w Arłamowie na XXVIII konferencji Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych. Tematem, który zdominował pierwszą cześć posiedzenia był „Polski Ład” i to, w jaki sposób nowe regulacje będą oddziaływały na samorządy. Zapraszamy do obejrzenia materiału VIDEO.

Wiele czasu poświęcono również aspektom związanym z ochroną środowiska. Jak wiadomo wdrażana jest uchwała antysmogowa. Samorządy stają przed nowymi wyzwaniami, tak jak i sami mieszkańcy, którzy od nowego roku muszą liczyć się z kontrolami i ewentualnymi upomnieniami czy dotkliwymi mandatami. Rolą samorządów będzie egzekwowanie nowych przepisów.

Konferencja w Arłamowie była doskonałą okazją do przeprowadzenia szeregu rozmów z innymi samorządowcami, parlamentarzystami i decydentami o ważnych inwestycjach i zadaniach, które włodarze planują realizować na terenie swoich jednostek.

Przed naszą kamerą wypowiedzieli się: Ewa Leniart – wojewoda podkarpacki, Andrzej Kulig – dyrektor Departamentu Ochrony Środowiska UMWP w Rzeszowie, Wojciech Bakun – prezydent Przemyśla, Piotr Przytocki – prezydent Krosna, Zdzisław Szmyd – starosta brzozowski oraz Szymon Stapiński – burmistrz Brzozowa.

Zapraszamy do obejrzenia materiału VIDEO.

012

23-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: