REKLAMA

Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi (VIDEO, ZDJĘCIA)

|

Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi (VIDEO, ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy odebrał Złoty Krzyż Zasługi – za zasługi w działalności społecznej i samorządowej.

Uroczystość wręczenia odbyła się wczoraj (tj. 31 maja br.) w Pałacu Prezydenckim w Warszawie, podczas spotkania z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego. W uroczystości uczestniczyła minister Grażyna Ignaczak-Bandych, Szef Kancelarii Prezydenta RP, wraz z kierownictwem Kancelarii oraz Doradcami Prezydenta.

To wielki zaszczyt i wyróżnienie dla mnie oraz dla gminy Brzozów. Jestem dumny z tego, że praca na rzecz mieszkańców i ziemi brzozowskiej jest zauważana i doceniana. Dzięki  pracy radnych, sołtysów, wszystkich pracowników lokalnego samorządu oraz podległych gminie jednostek codziennie zmieniamy na lepsze naszą gminę, aby poprawić jakość życia naszych mieszkańców – mówi burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński.

01

Krzyż Zasługi nadawany jest osobom, które położyły zasługi dla państwa lub obywateli, spełniając czyny przekraczające zakres ich zwykłych obowiązków, a przynoszące znaczną korzyść państwu lub obywatelom, ofiarną działalność publiczną, ofiarne niesienie pomocy oraz działalność charytatywną.

źródło: serwis internetowy Gminy Brzozów

video: Kancelaria Prezydenta RP, Youtube.com / Janusz Jaskółka

foto: screen z filmu

01-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (2)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Strach 2021-06-09 09:52:16
0 0
Komentarze znikają aż miło. Czyżby cenzura? A nie to nowa wersja transparentności, albo małości i strachu.
?2021-06-09 21:49:55
0 0
A Pan starosta Zdzisław dlaczego nie chwali się, że na tej samej uroczystości też dostał takie samo odznaczenie? Przecież to trzeba nagłośnić, chwalić się żeby wszyscy wiedzieli jacy to zdolni i niesamowici ludzie.
burmistrz-brzozowa-szymon-stapinski-odznaczony-zlotym-krzyzem-zaslugi-video-zdjecia