REKLAMA

BUKOWSKO. Poszukiwania 63-latka. Nadal nie nawiązał kontaktu. Pomoże specjalistyczna grupa

BUKOWSKO / PODKARPACIE. Nabierają tempa poszukiwania 63-letniego mieszkańca Bukowska, który 31 grudnia wyszedł z domu i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policjanci sprawdzili wiele miejsc, w których mógł przebywać zaginiony, ale nie udało się go odnaleźć. W poszukiwaniach weźmie udział specjalistyczna grupa ratowniczo-poszukiwawcza Legion Gerarda z Krosna.

O zaginięciu 63-letniego mieszkańca Bukowska pisaliśmy wczoraj tutaj:

BUKOWSKO. Zaginął 63-letni Czesław Sobolak. Ruszyły poszukiwania! (FOTO)

Przypomnijmy, że zaginiony wyszedł z miejsca zamieszkania 31 grudnia 2021 roku. Do chwili obecnej nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zgłoszenie o zaginięciu otrzymaliśmy 5 stycznia. Policjanci niezwłocznie rozpoczęli czynności poszukiwawcze – mówi nam kom. Monika Hędrzak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku. – Sprawdzono wiele miejsc, w których mógł przebywać zaginiony, w tym szpitale, placówki medyczne, schroniska i pustostany. Powiadomione zostały inne jednostki policji na terenie Podkarpacia i całego kraju. Sprawdzono również placówki w powiatach ościennych, rozpytano znajomych, mieszkańców Bukowska, zabezpieczane są kolejne nagrania monitoringu. 10 stycznia, za zgodą rodziny, opublikowany został również komunikat z rysopisem i zdjęciem poszukiwanego, apel o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny rozpowszechniono w lokalnych mediach.

Pomoc w prowadzeniu poszukiwań zaoferowała specjalistyczna grupa ratowniczo-poszukiwawcza Legion Gerarda z Krosna. Według nieoficjalnych informacji, członkowie formacji przyjadą do Bukowska dzisiaj po południu.

Sanocka policja jeszcze raz apeluje do wszystkich osób posiadających informacje na temat zaginionego. Proszone są one o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku na numer telefonu 47 8296 310, 47 8296 311 lub na numer alarmowy 112.


zdjęcie poglądowe / archiwum Esanok.pl

Rysopis poszukiwanego mieszkańca Bukowska: Wzrost około 160 cm, szczupła sylwetka, włosy krótkie, siwe. Ubrany był w ciemne spodnie typu jeans, czarne zimowe buty powyżej kostki, puchową kurtkę koloru granatowego z żółtymi wstawkami, czarną czapkę.


zaginiony Czesław Sobolak

źródło: Red., KPP Sanok

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

HACZÓW. Pożar garażu. Spłonął samochód i quad (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

11-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)