REKLAMA

BUKOWSKO. Poszukiwania 63-latka. Nadal nie nawiązał kontaktu. Pomoże specjalistyczna grupa

BUKOWSKO / PODKARPACIE. Nabierają tempa poszukiwania 63-letniego mieszkańca Bukowska, który 31 grudnia wyszedł z domu i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policjanci sprawdzili wiele miejsc, w których mógł przebywać zaginiony, ale nie udało się go odnaleźć. W poszukiwaniach weźmie udział specjalistyczna grupa ratowniczo-poszukiwawcza Legion Gerarda z Krosna.

O zaginięciu 63-letniego mieszkańca Bukowska pisaliśmy wczoraj tutaj:

BUKOWSKO. Zaginął 63-letni Czesław Sobolak. Ruszyły poszukiwania! (FOTO)

Przypomnijmy, że zaginiony wyszedł z miejsca zamieszkania 31 grudnia 2021 roku. Do chwili obecnej nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zgłoszenie o zaginięciu otrzymaliśmy 5 stycznia. Policjanci niezwłocznie rozpoczęli czynności poszukiwawcze – mówi nam kom. Monika Hędrzak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku. – Sprawdzono wiele miejsc, w których mógł przebywać zaginiony, w tym szpitale, placówki medyczne, schroniska i pustostany. Powiadomione zostały inne jednostki policji na terenie Podkarpacia i całego kraju. Sprawdzono również placówki w powiatach ościennych, rozpytano znajomych, mieszkańców Bukowska, zabezpieczane są kolejne nagrania monitoringu. 10 stycznia, za zgodą rodziny, opublikowany został również komunikat z rysopisem i zdjęciem poszukiwanego, apel o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny rozpowszechniono w lokalnych mediach.

Pomoc w prowadzeniu poszukiwań zaoferowała specjalistyczna grupa ratowniczo-poszukiwawcza Legion Gerarda z Krosna. Według nieoficjalnych informacji, członkowie formacji przyjadą do Bukowska dzisiaj po południu.

Sanocka policja jeszcze raz apeluje do wszystkich osób posiadających informacje na temat zaginionego. Proszone są one o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku na numer telefonu 47 8296 310, 47 8296 311 lub na numer alarmowy 112.


zdjęcie poglądowe / archiwum Esanok.pl

Rysopis poszukiwanego mieszkańca Bukowska: Wzrost około 160 cm, szczupła sylwetka, włosy krótkie, siwe. Ubrany był w ciemne spodnie typu jeans, czarne zimowe buty powyżej kostki, puchową kurtkę koloru granatowego z żółtymi wstawkami, czarną czapkę.


zaginiony Czesław Sobolak

źródło: Red., KPP Sanok

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

HACZÓW. Pożar garażu. Spłonął samochód i quad (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

11-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: