REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI. Uczniowie zajęli I i III miejsce w konkursie wojewódzkim! (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSI. Organizowany co roku wojewódzki konkurs na profilaktyczny na spot filmowy, skierowany jest do uczniów szkół podstawowych w wieku 10-15 lat. Celem konkursu jest popularyzowanie bezpiecznego zachowania, ograniczanie przestępczości i demoralizacji dzieci oraz młodzieży. Konkurs ma za zadanie edukować i uwrażliwiać na właściwe zachowania w różnych sytuacjach społecznych oraz kształtować umiejętności i nawyki wyboru bezpiecznych zachowań przez dzieci i młodzież w codziennych sytuacjach życiowych.

wola-2-805a084773

Uczniowie klasy 8 pod opieką pani Karoliny Chrobak nagrali spoty profilaktyczne, które poruszały tematykę agresji, przemocy rówieśniczej oraz uzależnienia alkoholowego.

I miejsce zajęły Martyna Kwolek i Daria Balawajder za spot za spot filmowy pt. „STOP przemocy. Zanim będzie za późno”.

III miejsce zdobyli uczniowie: Weronika Barud, Dominik Barud, Dariusz Lach oraz Karol Wolano za spot filmowy pt.: „A Ty? Czy właśnie o takich wakacjach zawsze marzyłeś?”.

wola-3-1cf0962d3f

Zwycięzcy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz atrakcyjne nagrody. W tym roku, ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną, wręczenie nagród przybrało inną formę. Zachowując wszelkie środki ostrożności i zasady reżimu sanitarnego, funkcjonariusze odwiedzili szkoły, gdzie wręczyli nagrody laureatom.

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

wola-1-9e35de3299

źródło: Serwis informacyjny Jasienica Rosielna


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

22-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)