REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI. Uczniowie zajęli I i III miejsce w konkursie wojewódzkim! (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSI. Organizowany co roku wojewódzki konkurs na profilaktyczny na spot filmowy, skierowany jest do uczniów szkół podstawowych w wieku 10-15 lat. Celem konkursu jest popularyzowanie bezpiecznego zachowania, ograniczanie przestępczości i demoralizacji dzieci oraz młodzieży. Konkurs ma za zadanie edukować i uwrażliwiać na właściwe zachowania w różnych sytuacjach społecznych oraz kształtować umiejętności i nawyki wyboru bezpiecznych zachowań przez dzieci i młodzież w codziennych sytuacjach życiowych.

wola-2-805a084773

Uczniowie klasy 8 pod opieką pani Karoliny Chrobak nagrali spoty profilaktyczne, które poruszały tematykę agresji, przemocy rówieśniczej oraz uzależnienia alkoholowego.

I miejsce zajęły Martyna Kwolek i Daria Balawajder za spot za spot filmowy pt. „STOP przemocy. Zanim będzie za późno”.

III miejsce zdobyli uczniowie: Weronika Barud, Dominik Barud, Dariusz Lach oraz Karol Wolano za spot filmowy pt.: „A Ty? Czy właśnie o takich wakacjach zawsze marzyłeś?”.

wola-3-1cf0962d3f

Zwycięzcy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz atrakcyjne nagrody. W tym roku, ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną, wręczenie nagród przybrało inną formę. Zachowując wszelkie środki ostrożności i zasady reżimu sanitarnego, funkcjonariusze odwiedzili szkoły, gdzie wręczyli nagrody laureatom.

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

wola-1-9e35de3299

źródło: Serwis informacyjny Jasienica Rosielna


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

22-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: