REKLAMA

Cztery osoby zatrzymano za posiadanie narkotyków

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Cztery osoby zostały zatrzymane przez brzozowskich policjantów w związku z ujawnieniem narkotyków w volkswagenie golfie. Funkcjonariusze zabezpieczyli kilkanaście rulonów papierowych z zawartością suszu roślinnego w postaci marihuany. Policjanci ustalili ich właścicieli.

 

W czwartek, około godz. 23. policjanci z Posterunku Policji w Nozdrzcu pełniąc służbę w miejscowości Wesoła zauważyli pojazd, który był zaparkowany w ustronnym miejscu. Przy samochodzie stało troje młodych ludzi. Taki widok od razu wzbudził czujność funkcjonariuszy, w związku z tym niezwłocznie przystąpili do kontroli drogowej volkswagena golfa i wylegitymowania tych osób.

W trakcie wykonywania dalszych czynności policjanci ustalili jeszcze jednego młodego mężczyznę, który przed przyjazdem funkcjonariuszy przebywał wspólnie z pozostałą trójką. Podczas kontroli młodzi ludzie byli nerwowi. Ich zachowanie wskazywało na to, że mają coś do ukrycia. Policjanci szczegółowo skontrolowali bagażnik i wnętrze samochodu.

Podejrzenia funkcjonariuszy były słuszne. W skrytce ukryty był foliowy worek z zapięciem strunowym, wewnątrz którego znajdowało się kilkanaście rulonów papierowych z zawartością suszu roślinnego. Wykonane badania potwierdziły, że zabezpieczony susz roślinny to marihuana. Ponadto w kieszeni 20-latka funkcjonariusze ujawnili lufkę szklaną, W związku z powyższym trzech mężczyzn w wieku od 20 do 24 lat  i 18-latek zostali zatrzymani.

Zebrany materiał dowodowy w tej sprawie pozwolił na przedstawienie zarzutów dwóm 20-latkom z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Młodzi ludzie usłyszeli zarzut posiadania środków odurzających. Przyznali się do winy. Za posiadanie narkotyków grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat. Sprawa ma charakter rozwojowy.

 

źródło: KPP Brzozów
foto: archiwum eSanok.pl

30-09-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)