REKLAMA

BRZOZÓW24.PL: Zamiast na operację, trafił na wytrzeźwiałkę

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Wczorajsza interwencja brzozowskich policjantów w szpitalu skutkowała przewiezieniem jednego z pacjentów do izby wytrzeźwień. 52-letni mężczyzna miał mieć operację, ale był nietrzeźwy i awanturował się na oddziale. Miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Na nietypową interwencję zostali wczoraj wezwani brzozowscy policjanci. Minionej nocy, około godz. 3.30 dyżurny jednostki odebrał telefoniczne zgłoszenie o tym, że jeden z pacjentów szpitala głośno się zachowuje i personel nie może sobie z nim poradzić. W szpitalu funkcjonariusze zastali nietrzeźwego mężczyznę, który głośno wykrzykiwał wulgaryzmy i nie pozwalał spać innym pacjentom. Nie reagował na prośby, więc policjanci zmuszeni byli go odizolować.

Awanturnikiem okazał się 52-letni mieszkaniec gminy Chorkówka. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna został przyjęty na jeden z oddziałów brzozowskiego szpitala, gdzie miał być operowany. Lecz zamiast na stół operacyjny przewieziony został do izby wytrzeźwień. Badanie wykazało u niego blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

303-112640

KPP Brzozów

13-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
brzozow24-pl-zamiast-na-operacje-trafil-na-wytrzezwialke-00e6mk