REKLAMA

BRZOZOW24.PL: Policjanci szukali rzekomego samobójcy

BRZOZOW24.PL / PODKARPACIE. Wczoraj brzozowscy policjanci prowadzili poszukiwania za mężczyzną, który poinformował rodzinę, że chce popełnić samobójstwo. W poszukiwania zaangażowane było kilkadziesiąt osób. Funkcjonariusze odnaleźli 53-latka.

Wczoraj około godz. 16.30, dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o tym, że jeden z mieszkańców gminy Dydnia chce popełnić samobójstwo. Z treści informacji przekazanych od zgłaszającej wynikało, że mężczyzna poinformował rodzinę o swoich zamiarach i wyszedł z domu wykorzystując ich nieuwagę.

Funkcjonariusze udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny. W rozmowie z jego najbliższymi ustalili wszelkie informacje na temat zaginionego. W działaniach poszukiwawczych udział wzięli strażacy, rodzina 53-latka i sąsiedzi. Po niespełna trzech godzinach od momentu zgłoszenia, jeden z partoli zauważył poszukiwanego mężczyznę. Znajdował się on w sąsiedniej miejscowości.

Na widok policjantów próbował uciekać. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Odnaleziony nie posiadał żadnych obrażeń, ale był bardzo pobudzony. Mężczyzna został przewieziony do szpitala i przekazany pod opiekę lekarzy.

rAcqEU

KPP Brzozów

19-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: