REKLAMA

BRZOZÓW24.PL: Metalowa barierka przebiła volkswagena na wylot. „Świeże” prawo jazdy 19-latka (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW24.PL / PODKARPACIE. O wielkim szczęściu może mówić 19-latek kierujący volkswagenem, który w Przysietnicy nie dostosował prędkości do warunków drogowych i wypadł z jezdni. Jego samochód zatrzymał się na barierze przed szkołą. Metalowa barierka przebiła przednią szybę i przeszła na wylot samochodu. Nikomu nic mu się nie stało. Jak ustalili funkcjonariusze młody człowiek posiada prawo jazdy od niespełna czterech miesięcy.

W sobotę około godz. 20.30, policjanci zostali wezwani na miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło w Przysietnicy. Ustalenia funkcjonariuszy wykazały, że 19-letni mieszkaniec tej miejscowości, kierując volkswagenem, jechał w kierunku Brzozowa i nie dostosował prędkości do warunków drogowych. Na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z jezdni. Jego samochód wjechał w barierę przed szkołą. Uderzenie było tak silne, że metalowa rurka od barierki przeszła przez całą długość samochodu, przebijając zagłówek kierowcy. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowcy. Był trzeźwy. 19-latek kierujący volkswagenem przewoził pasażera. Na szczęście, w wyniku tego zdarzenia, nikomu nic się nie stało.

1405952817

Jak ustalili funkcjonariusze młody człowiek posiada swoje prawo jazdy od niespełna czterech miesięcy. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem.

1703636769

źródło: KPP Brzozów

18-07-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)