REKLAMA

BRZOZÓW24.PL: Dzikie zwierzęta wtargnęły na drogę. Kierujący volksvagenem stoczył się ze skarpy (ZDJĘCIA)

DOMARADZ / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na szczęście 30-letniemu mężczyźnie kierującemu volkswagenem nic się nie stało. Okazało się, że przyczyną tej kolizji były dzikie zwierzęta na drodze. Policja apeluje o ostrożność.

303-113484

 

Wczoraj około godz. 8, policjanci z brzozowskiej komendy otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Domaradzu. Skierowani na miejsce zdarzenia funkcjonariusze zauważyli, że poza drogą, w przydrożnym rowie znajduje się poważnie uszkodzony volkswagen. Pojazd leżał na prawym boku. Nikogo nie było w pobliżu. Policjanci natychmiast przystąpili do działań zmierzających do ustalenia uczestników tego zdarzenia.

Policyjne ustalenia wykazały, że do zdarzenia doszło dzień wcześniej, około godz. 21. Samochodem kierował 30-letni mieszkaniec Rzeszowa. Okazało się, że mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem wskutek tego, że na jezdnię wtargnęły sarny. Jego samochód zjechał z drogi i stoczył się ze skarpy zatrzymując na jednym z drzew. Mężczyzna jechał sam. Na szczęście nic mu się nie stało.

Policjanci apelują do kierowców o zachowanie ostrożności nie tylko w miejscach oznaczonych znakiem „Uwaga dzikie zwierzęta”, ale również na terenach niezabudowanych. Ponadto jesienna aura znacznie ogranicza widoczność na drodze, a szybciej zapadający zmrok i mgły, mogą skutkować wieloma incydentami drogowymi.

303-113483

303-113485

KPP Brzozów

14-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)